Poznaj:


Oglądalność: 260360, czas 7m 56s, ocena 3610, reakcje 313. Subskrybuj kanał Discovery Channel: https://www.youtube.com/user/MocOdkrywania/?sub_confirmation=1 Oglądaj Discovery Channel na żywo w Player+: https://player.pl/playerplus/live/discovery-hd,57610 190 tysięcy startów i lądowań. 18 milionów pasażerów rocznie. 46 przewoźników z całego świata. 42 operacje lotnicze co godzinę. 9 tysięcy pracowników w 30 różnych zawodach pracujących 24 godziny na dobę. Tak funkcjonuje największy port lotniczy w Polsce. Warszawski port lotnicz .




Zobacz jak wygląda szkolenie strzeleckie straży ochrony lotniska! [Lotnisko]

- Oglądaj Discovery Channel na żywo w Player+ https://player.pl/playerplus/live/discovery-hd,57610
- Moim zdaniem podejście "każdy strzał to trafienie" to najlepsza zasada. Ma to swoje następstwa, psychiczne, techniczne i każde inne w strzelającego i w zasadności treningu, pracy z bronią i nad sobą. Gdyby wszyscy tak trenowali i egzekwowali wyniki...
A może i takie? rozliczanie podatku z Niemiec intertax24.com no i mam nadzieje że pomogłem. - Nie no sorry ale strzelec sportowy nie pudłuje bo to porażka .Panie instruktorze radzę doszkolić się u strzelców sportowych zwłaszcza strzelających dynamikę .
- Ale że broń w kaburze nie jest przeładowana 😂.
- glocki nie warto czyścic po każdym strzelaniu, tylko co kilka tyś strzałów
- Na szkoleniu, to polecam dać 2 pełne magazynki i dynamicznie, 1 minuta na podziurawienia 5 tarcz, obok których są jakies niebieskie tarcze, w które nie można trafić, ale wiadomo,że pieniędzy i ludzi z wiedzą i doświadczeniem do tego nie ma
- tylko, że wie pan, strzelcy sportowi od was mają różnią się jeszcze 2 rzeczami: oni mogą popełnić błąd, ale strzelają kilkadziesiąt sztuk na jednym pobycie, więc mogą sobie skorygować celność i są lepsi od was, i dodatkowo oni też czasem noszą broń "na mieście", więc proszę nie wywyższać się, bo sportowi są lepsi niż wy, a strzelnica jest po to by tą niecelność korygować
- Fajnie też chce mieć taką pracę i takie szkolenia 😀
- 6 strzałów w 6 minut?
Gratuluje jeżeli zatrzymacie zamach na życię w 6 minut🤣
- Strzelec sportowy jak pójdzie na strzelnice to wystrzela kilka , kilkanaście razy więcej sztuk amunicji niż oni tutaj . Trening manualny na sucho w domu też zrobi. To jest to co decyduje o biegłości w posługiwaniu się bronią i celności . Drogi na skróty nie ma .
- 15m, 6 pestek, 35 punktów i to zapewne bez oceny skupienia na tarczy. To są strzelcy którzy mają użyć broni palnej w zatłoczonych przestrzeniach lotniska?
A ty idziesz na egzamin o patent, masz 5 strzałów na 25m z oceną skupienia i to z nie swojej, często zajechanej broni. Administracja tego kraju to wciąż Bareja i Alternatywy 4.
- Panie instruktor przejscie z postawy stojącej do klęczącej zawsze do przodu.
- Super podejście instruktora. Fachowiec
- Ale pajacerka, ja pierdole xdddd
- Dosyć ciekawie wygląda to szkolenie chetnie bym tak poćwiczył
- Pzdr. Taboreta i Franka. BSBK! :)
- 0:14 I ten uczuć kiedy bardziej niż broni boisz się ryja
- Glock 17 to chyba naljepszy pistolet w europie , ze względu na niezawodność konstrukcji
- Czy tylko ja bylem uczony, ze nie strzela sie z prostego lokcia?
- Aż sie Kawaleria przypomina i zajęcia z taktyki lub śpiewania , a co najlepsze ... szeregowy Krasulak