Zdrowie, Choroba, Homeostaza i takie tam Rozmyślania o Równowadze i jej braku ⚖
- Pan to jest profesjonalistą w tym co robi 😄Złapie Pan suba? 🙂Naprawdę świetny kanał.
- super, ciekawy materiał, subek, łapka w górę👍 leci w twoją stronę,
pozdrawiamy z Holandii i zapraszamy do nas na kanał🌏✈️🙏 :-)
TAM i Z POWROTEM ❤️️♥️
- hej a masz odcinek o kotach jak nie to zrobisz . bo chce wiedzieć jeszcze więcej o nich. : )
- Lepiej jest mi to oglondac niż panią z biologi na lekcji online
- Świetny materiał, w pełni się zgadzam, najważniejsza jest równowaga... :)
- Czy możesz nagrać filmik o wijach ?????? Proszę pana jestem twoim fanem!!!
- Czemu Pan ma tak mało Like 😭😭a tak sie stara. Ps. UWIELBIAMY PANA FILMY🥰
- bardzo fajny film
- ok
- a
- Sp palikije pozdrawia z biologi :D
- Uwielbiam twoje lekcje😘
- moja pani od biologii za każdym razem włącza któryś z twoich filmików. Powodzenia w następnych filmach :)
- Witam
Jaki program Pan używa do robienia animacji?
- Po królewsku, nie lubie szkoły ale filmik fajnie sie ogloda
- Super!
- Moja pani z biologii jak zobaczyła ten komentarz to się bardzo ucieszyła. Jak zwykle super filmik :]
- @odwrócona lekcja, nie chcę być oczywiście nie miły, jednak chciałbym się przekonać kiedy wyjdzie film z samymi śpiewami ptaków
- kolejny świetny film, tym razem o bardzo w tych czasach ważnym temacie
- Pana lekcje są jak zwykle świetnie zrobione 😉Pozdrawiam