Zagraniczne FIRMY kupione PRZEZ POLAKÓW
- Prosto i krótko: jebać ich wszystkich maspeks, itp. na czysto zarabiają w roku po XXX milionów bądź miliardów ale idź po podwyżkę to Ci powiedzą że firma tego nie udźwignie. A chuj im w dupę wszystkim TFUU
- jest tego pełno:
Mikrosoft - Łukasz Bramowski,
Tesla - Eugeniusz Muskiewicz,
Amazon - Janusz Bezewski,
tego pełno jest, tylko te masony kupujo wszystko u nas:
Siggy Sologue
Romain Carcosik
Gregory Scatinnah
wszystko wyprzedajo burżujom, wszystko.
- Szczególnie ta portugalska Biedronka nam się udała
- Pytanie jakie pensje płaci Maspex, a jakie Nestle?
- Pytanie jakie pensje płaci Maspex, a jakie Nestle?
- Brawo polska. 🇵🇱
- Zabrakło firmy
Amica
- LOT nie przejal Condora z powodu krysysu Corvid jest sam kandydatem do przejecia.
- Gdyby nie Moskwa to białoruska gospodarka padłaby na ryj. Tani gaz i ropa sztucznie utrzymywały rozwój Białorusi ale powoli to się kończy bo Rosja ma swoje problemy i nie chcą dłużej mieć na garnuszku niesfornego sąsiada który nie wie w którą stronę podążać.
- Poprawiles mi humor tym filmem💪
- Jednak Polak potrafi
- No kupli w pandemii firmę condon zarobią gówno Niemcy się pozbyli badziewia jak wszystkie państwowe inwestycje pozdrawiam
- Nie wiedziałem że Wielton jest Polski ☺️
- Ostatnio była wielka haja o właścicielu linii lotniczych z indii
-
#pomysł : polskie reklamy emitowane w innych krajach
- fajnie ze Wielton produkuje polskie naczepy ale mogli by się jeszcze postarac o lepszą jakosć i proste rozwiazania które poprawią niezawodnosć
- coś się polakom udało..biedronka a to nie portugalska sieć?
- Fajny film
- aaa ja myślałem że to LOT został wykupiny xd
- Nie aktułane