Wyrzuć ten olej ze swojej kuchni !!! 😲✔ To uratuje Twoje zdrowie i pomoże schudnąć.
- Kto puścił tych baranów do internetu?
Takich głupot dawno nie słyszałem.
Nie mają pojęcia o tłoczeniu oleju, a otwierają te zarośnięte mordy
- Czy olej słonecznikowy tłoczony na zimno , tez jest szkodliwy ??
Co to za brednie !
Gdzie są jakieś badania ?
Na jakiej podstawie takie stwierdzenia ?
Ja bym wszedł tu na stronę
agencja SEO pozycjonowanie , jak dla mnie ok.
- A masełko klarowane do smażenia tez dobre
- Dziękuję za dużo cennej wiedzy...
- Olej rzepakowy powstaje z kwiatków... brak elementarnej wiedzy.. 🤭 nie obejrzę tego do końca. To jakis bełkot. Słaba edukacja. Zero informacji i faktów pełno opini. Nie dla mnie.
- Proszę zrobić program,co w takim wypadku,używać,do smażenia,jaki produkt jest zdrowy.
- Już to zrobiłem i pozdrawiam dobrze wiedzieć 👍👍👍
- Moja Babcia i Dziadek całe życie używali oleju rzepakowego i żyli w zdrowiu po 90 lat!
- Ja jaki dziecko 6/7lat na urodzinach cioci zostałam poczęstowana kromka z margaryna i szynka no i zwymiotowalam😂organizm chyba sie obronił u moich rodzicow zawsze masło i smalec samemu topiony ja już nie mieszkam z rodzicami to zawsze mam smalec tata mnie nauczył jak sie topi i zawsze jest masło mało smażę ale jak już to mam pod ręka rzepak teraz to już sama nie wiem🙆♀️💁♀️pozdrawiam serdecznie
- A dlaczego niedawno mówiono ze rzepak to takie złoto wszedzie o tym trabili już nie wiadomo komu wierzyć🤦♀️
- Po tym filmie trzeva sie pozbyc majonezu ? Wszystkie widze zrobione z oleju rzepakowego.Mieszkam w UK i ciezko znalezc majonez zrobiony z innego oleju niz rzepakowy chyba ze Panowie maja na mysli tylko smazenie na tym oleju... Jak ktos wie jak to dokladnie wyglada, prosze o info. Dzieki!
- Ojej rzepakowy wyrzucony!
- A jaki olej uzywac
- Jestescie Wspaniali - dziekujemy za wiedze !
- Z nasion się wytwarza a nie z kwiatów.
- Trochę drażni mnie mówienie o "tworzeniu" oleju, mówimy o otrzymywaniu oleju w procesie np tłoczenia, rafinacji etc.
- Gdyby nie pryskanie przez rolnikow rzepaku glifosatem, olej rzepakowy wytlaczany na zimno i NIERAFINOWANY bylby zdrowy. Wasza wiedza nie do końca jest sprawdzona, chłopki roztropki 😉😆
- Olej palmowy, a jest nim olej kokosowy, ZATYKA ŻYŁY.
- Już od lat nie używam oleju rzepakowego bo bardzo źle się po nim czułam , bolała mnie trzustka. Teraz smażę na gęsim smalcu i nic nie boli
- Czy olezje smakowe stosowane na zimno do sałatek ,,,,też są szkodliwe?