Wini vs Andrzej Reczyński - PIEKARNIA RAYSKIEGO 17
- kurwa mac .... ojebałbym takiego chleba....
- Chciałbym mieć taką piekarnie w anglii a nie jeść ten pseudo Polski chleb.
- Zajebiscie się tego słucha
- "ustawilem się z chłopem żeby mi sztuke chleba dał, a te mi ze sztuką mąki przychodzi, no kurwa, ale wziąłem"
Kozak wywiad z młodym dronem
- K O Z A K gość
- Najlepsze paczki kurwa jakie jadlem w zyciu !!! . Najlepsze i huj . Wini ty gruby to dlaczego nie zrobisz pączków winiego ?
- Komu wyskoczyło na głównej?
- Właśnie kupiłem u niego 4 chleby na święta esssa
- mysle ze kilku zydow ten piec pochlonol🤣🤣🤣
- no to żółwik - piekarz który przewidział kwarantanne i pandemię :P
- Widze, że avi kolejnym gosciem
- AVI z nie jednego pieca chleb jadł
- KTO PIECZE CHLEB, BUŁKI BĘDZIE ZBIERAŁ !
- Jak ktoś grał w Buda Tuckera to ten piekarz jest podobny do tego z gry XD
https://www.google.com/search?q=bud+tucker+bakery&tbm=isch&ved=2ahUKEwj3ppHx1P_sAhVVCXcKHdVKBDEQ2-cCegQIABAA&oq=bud+tucker+bakery&gs_lcp=CgNpbWcQA1D2TViMZGDoZGgBcAB4AIABUogB_wOSAQE3mAEAoAEBqgELZ3dzLXdpei1pbWfAAQE&sclient=img&ei=Co-uX_f5J9WS3APVlZGIAw#imgrc=GwJF3zCaqnvFPM
- kurwa Wini dopiero odkryłem twoje nagrywki.. dobrze się ogląda.. pzdr
- Szacunek dla takich ludzi:)Zdrówka:)
-
9:49 - "kwas swoje robi" , to prawda, mi też bardziej smakuje po kwasie .
- ZAPIERDALAM PO TEN CHLEB DO SZCZECINA I CHUJ
- Wini super rozmowy ciesze sie ze juz ponad 100 000 sub
- Do Szuchi nie trzeba pieca ,a do chleba potrzebny jest piec co ma piernik do wiatraka ?Jak ma dobry piec to i chleb wyjdzie dobry nie wszystko zalezy od piekarza..