Poznaj:


Oglądalność: 367032, czas 21m 57s, ocena 29364, reakcje 1952. Konfigurator ► https://bit.ly/Chlodzonko Sprzęt z filmu ► http://xkom.me/GalaktycznyKorsarzZiemniaka Łapka w górę i SUBSKRYBUJ! To największy unboxing w historii tego kanału! Unboxing tak wielu rzeczy do projektu nowego stanowiska, za które wziąłem się na poważnie :D! Nie będzie to zwykły komputer zmontowany z losowych podzespołów, tylko postanowiłem wykonać stanowisko z wykorzystaniem jak największej ilości sprzętów od jednego producenta: Corsair! To oczywiście jesz .




WIELKI UNBOXING SPRZĘTU 📦

- a do ktoś linka jak on buduje ten komputer czy jest w gule tego 2 część?
- Zasilacz wygląda jak od firmy adidas
- Ale fajne to stanowisko z początku filmu
- aaaauuu
- 20:40 I te czasy teraz, co 2080 to prawie że nic A 3060 jest na topie
- ZIEMNIAK! 6 reklam SHEINa i 2 MSI co to ma być???
- jak dla mnie biało czarny komputer wygląda mega ale bez rgb, rgb to dla mnie trochę taki kicz
- Ziemniak ile ty masz dokładnie lat że ty od dziecka myślałeś o "gamingu"xD
- Kto się też czuje oszukany bo ziemniak jak zmieniał płyn to zmienił znowu na zielony? xdd
- 1:05 oczywiście że tak ( nie:( )5 letni monitor 6 letnie biurko 5 letni komputer 2 miesięczne słuchawki 6 miesięczna klawiatura 4 miesięczny mikrofon przydałoby się nowe stanowisko no ale z kąd je wziąć xd pożycz/daj troszkę sprzętu xd
- Jaki procesor uzyl
- nie widze tego czego chcialam okej komputer gamingowy przyszedl nowy monitor ale jeszcze brakuje mi biurka jakies klawiatury i myszki lol
- Jaki tu jest dysk
- Hej ziemniak zrobisz komputer za 12 tysięcy?
- 11:59 było widać jaki jest kolor cieczy
- hej mam pytanie, czy chłodzenie wodne można zalać borygo czyli płynem do chłodnic
- Miał być rycrż na białym koniu a przyjechał szrek na ośle
- zagraniczny youtube: dlaczego chłodzenie płynem jest gorsze
polski youtube: chłodzenie płynem jest najlepsze a powietrzne to najgorszy kit
ja zastawiający się co wybrać: ._.
- ez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- 1:05 I tu mnie wkopałeś w nieskończony dołek smutku bo nie mam miejsca i nie mam za ci kupić :,(