Poznaj:


Oglądalność: 13355, czas 3m 38s, ocena 474, reakcje 106. #kononowicz,#major, TO WSZYSTKO FIKCJA ;) TO PRZERÓBKA-Film nie ma na celu urazić żadnego z aktorów ze Szkolnej 17 - . Jest zrobiony wyłącznie w celach humorystycznych. Przedstawiane sceny są wymysłem autorów. Wszelkie akcje są odgrywane według wcześniej przygotowanego scenariusza.Jest to fikcja. kanał Kononowicza https://www.youtube.com/channel/UCXf8... kanał majora https://www.youtube.com/channel/UC8e8.. .




TYPOWE NITRO TŁUMACZENIA MAJORA

- W REKLAMÓWCE BYŁY MAŚLAKI DZĘKUJĘ ZA TE WYPOWIEDŹ
- Lepsza wiadomość
- Okrutni widzowie każą Mu ćpać, ten świat się kończy😄😄😄
- Wizje chodźcie do mnie...
- On nie jest narkomanem, to jest tylko odurzenie ... 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
- Wizję to on miał jak sprajem na ryj dostawał xD
- Najlepsze są te jego zapewnienia "nie będziesz już wąchał fufu"? "nie, juz nie bede"-z miną małego chłopca w przedszkolu, a za dwie godziny siedzi z mordą w torebce;D. też by można było zrobić kompilacje z tymi jego "przyrzeczeniami"
- Buhaj dalej bedziesz mial lepsze uderzenie
- Jest uderzenie i wizje masz wizje...
- Nie no piękny filmik do lekarza z Choroszczy i terapeutki jego trzeba wysłać :)
- Mówią że ja narkoman a to tylko uderzenie śmiechu warte
- no i nie chodzi do lasu

..ćpa w belwederze xd
- "Uciekam z domu" kuźwa,nastolatek się znalazł XD
- On po prostu nie jest całe te olkoholikiem on miał wizje całe te i całe te siku robił i portki do dołu po prostu Siurka nie było widać i całe te bo on nie narkoman i całe te bo to tylko odurzenie i czasem po prostu wącha po prostu źle robił ogółem i przepraszam, ze tak napisałam
- 2:07 do około 2:12 fryzura na ssmańskiego Wachmana z 1943 roku.
- To jest fiksja
- Poproszę "makra lale"
- Wchodzi do baru pijak, złodziej, ćpun, ptasibrzuch, laluś i łamaga a barman mówi dzień dobry panie nitrodolski
- "żeby siurka nie było widać jak to się mówi" XDDD
- on wizje ma po nitro ...białostocki Nitrodamus :)