Poznaj:


Oglądalność: 1041192, czas 13m 46s, ocena 14242, reakcje 664. Nasza planeta obdarowała nas ogromną ilością darów, dzięki którym możemy zdrowo żyć. Czy na pewno dobrze je wykorzystujemy? Czy można wybrać kilka produktów, która zagwarantują nam długie życie i zdrowie? Zapraszam Was dziś na moje top 6 a jakie są Wasze? Pozdrawiam serdecznie Sylwia * Jeśli potrzebujesz większe wsparcie, motywację, zachętę, przepisy, jadłospis dopasowany do Twoich potrzeb, zapraszam na indywidualne sesje coachingowe: http://www.kierunekzdrowie.com/p/co .




Top 6 produktów by zachować zdrowie - co jeść codziennie?

- A co z jajkami ?
- ruch jedzenie i sen - trójca święta
Jak dla mnie dość ciekawe, fizjoterapia-rehabilitacja.pl , można też gdzie indziej szukać. - Pani Sylwia, jak zmieniło się pani odrzywianie od 2015 do dzisiaj , może podzieliłaby się pani z nami ,co pani takiego je w ciągu jednego tygodnia. Jakie soki, jakie sałatki .....?
- Zgoda, wszystko super omówione, ale co z pestycydami i innymi zanieczyszczeniami w tych produktach? Które produkty warto ( i jak(?)) gotować,gotować na paże, piec lub smażyć, bo mają wtedy więcej wartości l/lub są łatwiej przyswajalne?
- Tej książki jeszcze nie mam 😉
- Wszystko ok z brokułem tylko znajomy który uprawiał brokuły przeztał je jeść bo. odbiorca wymuszał program oprysków i je dawał według plantatora 3 razy za dużo .Gdyby nie kropił chemią to odbiorca nie odbierze produktu
- Lubie konkrety, ten dlugi wstep jest denerwujacy, nie mam zdrowia na czekanie. Pozdrawiam.
- Bardzo zdrowe są jagody z lasu na różne dolegliwości. Mają dużo witamin
- Komentarzyk dla zasiegu
- Kochasz zycie.super za pozytywna energie.pozdriwionka:)
- Kosmetyki są niezdrowe. Jesteś na tyle ładna, że powinnaś je olać. Amen.
- Ja tez nie choruje i majac 70 lat jestem coraz zdrowsza. Szkoda, ze tego wszystkiego wczesniej nie wiedzialam. Mam nadzieje, ze nie je Pani miesa.
- Platki owsiane, jajka ryby...ktos kiedys powiedzial mniej wiecej tak: skoro z jajka wykluwa sie piskle (z dziobkiem i piorkami) to jajko musi zawierac prawie wszystko, co jest potrzebne organizmowi; platki owsiane to jest bomba wszelkich witamin i mineralow, a ryby - omega 3.
- Zawsze gdy dopada mnie wilczy głód , wcinam migdały . Po zjedzeniu kilku sztuk wszystko wraca do normy :-)
- Pani Sylwio.jestem pod wrazeniem. wszystko o czym Pani mowi jest prawda.wiec sub od razu leci. moze dowiem sie jeszcze czegos nowego o zdrowym odzywianiu. ale o to co chcialam zapytac. ile ma Pani lat? poniewaz ma Pani piekny owal twarzy a raczej nie ma Pani 20 lat. wiec jak udaje sie Pani tak mlodo wygladac? pozdrawiam i prosze o odpowiedz
- Jak ja bym chciał taką kobietę z taką wiedzą a że nie mam to wystarczy mi YT i taka pani na ekranie. Na wypłatę idę do sklepów i robię "zdrowe" zakupy. Pozdrawiam i dziękuję.
- Za duzo bezuzytecznego gadania mimo tego ze i tak troche zredukowalas
- Jest Pani Sylwio pełna pozytywnej energii i wiedza przekazywana łatwo przyswaja się,nie mówiąc o wdzięku osobistym...Dziękuję i Pozdrawiam Serdecznie🤗😃🙋‍♀️
- Ja natomiast rekomenduję dwie pomarańcze dziennie. Pozdrowienia!🌷🌞🥑🥂😃
- a ja codzienie jem kakało nie jako woda a jako zwykły proszek i nie jem warzyw i owoców oraz czuje się zdrowo xd (-: