TOP 3 instagramowe cukiernie w Chicago! - PRZEWODNIK
- Jeżeli interesują Was TURYSTYCZNE porady to tutaj jest ciekawa grupa "Wszystko co powinieneświedzieć o USA":
https://www.facebook.com/groups/219388148680615/
- Ponad to, jesteś ‚lactose free’, ale jesz produkty zawierajace laktozę ?
Widziałem tu więcej
poqui.pl mi się tam podobało.
- Propagujesz zamienniki do plastikowych sztućców czy słomek, a w każdym jedzeniowych vlogu korzystasz z plastikowych słomek... to na co Ci ta magiczna słomka w kieszonce?
- nutella to gowno
- Mój amerykański znajomy je kanapkę z nutelli, masła, masła orzechowego i majonezu. Czasem dodaje też plaster ananasa
- Spoko vlog, nutella i bombobar to moje ulubione miejscówki ze słodkościami 🤟
Pozdrawiam i subskrybuje
- To teraz czas na miejsce w którym można się napić dobrego piwa. :)
- Jak na Janusza przystało to musi być Delma a później Nutella 😁
- Nutella ... nie mój klimat. Ze słodkiego najbardziej lubię śledzie.
- Najlepsze naleśniki z nutella są w Manekinie :D
- TO JEST COŚ IDEALNEGO DLA LISÓW <3
- Ale pyszności ♥
- sam chodzisz w takie miejsca, czy ktos ci towarzyszy?
- zeżarłabym, gdybym mogła tyle żreć słodkiego :O
- Ta Twoja słomka się rozkłada jak różdżka magika na filmach ;)
- Churros też są w Polsce. Sprzedają je często w tzw food truckach :D
- Super :P
- Najlepsze paczki w strej warszawie , chociaż już obecnie w nowym miejscu i lody z cold stone.
- Oczywiście że z masłem!!!ale nutella tylko domowa.Kupna to sam olej palmowy i cukier
- W Atlancie jest fajnie przyjedz i zobacz .Do tej pory to widze tylko Chicago, New York , Los Angeles i New Orlean. W Atlancie mieszkaja rodacy i co ciekawe nie ma takiej opcji zeby zrobic prawdziwa salatke jarzynowa ..... trudno jest kupic pietruszke (korzen) a tak naprawde to w sklepach jej nie znalazlam ,a o prawdziwych ogorkach kiszonych nie maja pojecia. Ale kultura jest zupelnie inna , to jest typowe dla poludnia USA a mianowicie ogromny szacunek dla kobiet. Kiedys odbywala sie tutaj olimpiada ,chyba warto zobaczyc jak miasto zmienilo sie od tego czasu. A autostrady sa super , 7 lub 9 pasow w jedna strone, do oceanu 6 godzin jazdy samochodem i Floryda na wyciagniecie reki. A po" amerykansku" nazwe ciastek oreo wymawia sie orio, tak na marginesie. To bardzo dobrze ze pokazujesz Ameryke tak prosto z ulicy, calkiem spoko