Tak się pracuje w ALLEGRO - spacer po nowym biurze
- Szkoda ze nie mają biorą z allegro. w szczecinie
- a
- Przyjemnie posłuchać w końcu kogoś na tym portalu kto ma w miarę rozbudowane słownictwo i dykcję :)
- Rozumiem ze mlody dziennikarz ale wypada sie przygotowac do wywiadu... zenada material... a allegro widze stara sie robic firme na wzor Google
- Po co robicie lajwy z wycieczek? Nie lepiej to nagrać i zapisać na urządzeniu i wrzucić od razu na YouTuba - bez obróbki? byłoby 1080p. Rozumiem, czasem jest HD, ale piksele... no, tego... Po co na żywo? Żeby zaproponować wejście gdzieś? Szef się i tak nie zgodzi. To moje zdanie
- hej
- Prowizje od sprzedaży i opłaty za wystawienie powinny być niższe na allegro. Czego możemy być pewni, to tego że Holenderski olx będzie rósł w siłę.
- Rewelacyjna wysoka jakość chyba 144p ? same piksele.