Poznaj:


Oglądalność: 402807, czas 10m 15s, ocena 1308, reakcje 82. Co i jak można wyczarować ze szkła? Koło Warszawy działa mała huta szkła, gdzie wciąż jest to możliwe, ale jak długo? .




Szklane czary mary

- Podziwiam i bardzo szanuję "ręczną robotę" . Tam są tylko wielkie talenty a wyroby warte swojej ceny. Oby takie huty nie znikły z rynku pracy a zostały docenione. Pozdrawiam
- Huty były ale Unia weszła i teraz nie ma
Zerknij sobie też i tu pompa ciepła Gdańsk jak uważacie, ja sądze że jest ok. - fajna sprawa :)
- Piękne
- a na początku w tle: adeste fidelis
- Jezus bardzo mocno was kocha, Bóg jest dobry a wszelkie zło jakie nas spotyka nie pochodzi od Boga. Tylko Jezus jest drogą do nieba.
W Biblii Pan Jezus mówi że kto się na nowo nie narodzi nie wejdzie do Królestwa Bożego (ew. Jana 3:3) nowe narodzenie to wyznanie z wiarą (czyli modlitwa)(1 Jana 2:23) musisz wypowiedzieć do Boga z wiarą w pokorze i z otwartym sercem ( list do Rzymian 10:9):
PANIE JEZU PROSZĘ PRZEBACZ MI WSZYSTKIE MOJE GRZECHY, PROSZĘ WEJDŹ DO MOJEGO SERCA I ŻYCIA I WYPEŁNIJ JE SOBĄ, JA AKCEPTUJE CIĘ JAKO MOJEGO PANA I ZBAWICIELA, JA ODDAJE MOJE ŻYCIE W TWOJE RĘCE......
Kiedy wypowiesz te słowa twoje imię zostanie zapisane w księdze życia Boga ( apokalipsa 3:5 i 20:15) twoje grzechy zostaną przebaczone i wymazane (list do kolosan 2:13-14) całe niebo będzie się radować (Łukasza 15:7) zostaniesz wyrwany z władz ciemności (diabła) i przeniesiony do światłości (do ramion Jezusa) (list do kolosan 1:13) i staniesz się Dzieckiem Bożym ( ew. Jana 1:12). Czytaj Biblię .....
- piękne wyroby
- Gorąco tak jak oparzenia...i dzieranie skóry.
- ciezka praca
- WoW! Jakie ładne wyroby :)
- - Panowie Artysci - bylam 2-krotnie w podobnej manufakturze - Tworcza, artystyczna praca... - wiadomo i: ciezka - goraco!, sprawne oko, reka, sila, kondycja... - Piekna Sztuka...
- Pieknie powiedziane - 'Szklo kocha ludzi madrych i pracowitych', ...☺
- Halo Marjan pozdrawiam ,Jesli pracownicy tyle zarabiaja jak za moich czasow ,to sa dalej dziadami ,Pan i dziady
- A pyrcak to klamca oszust i gad tam musza miec swoje napoje ubranie robocze i pracuje sie nawet w niedziele i swieta chorowac niemozna praca bez rejestraci 30 chlopa pracuje a5 zarejestrowanych gdzie inspekcja pracy od lat nikogo to nie interesuje dlaczego k.k.
- Ta huta to meka nie idzcie tam
- Jeśli chodzi o produkcję szkła, to najlepsze robi Dubiel Vitrum http://dubielvitrum.pl/pl/szklo-budowlane.html-0
- Dubiel Vitrum http://dubielvitrum.pl/pl/oferta/szklo-specjalne/produkty/cyfrowa-obrobka-szkla.html zajmuje się obróbką szkła, jak cięcie szkła i lustra, szlifowanie, fazowanie szkła, wiercenie otworów, mają możliwość wycinania kształtów i wykonywania nieregularnych form. Mają zaawansowany park maszyn. Jeśli chodzi o jakość obróbki to Dubiel Vitrum prezentuje wysoki poziom, wiem, bo pracowałam tam przez kilka lat
- Dubiel Vitrum http://dubielvitrum.pl/pl/oferta/szklo-specjalne/produkty/cyfrowa-obrobka-szkla.html zajmuje się obróbką szkła, jak cięcie szkła i lustra, szlifowanie, fazowanie szkła, wiercenie otworów, mają możliwość wycinania kształtów i wykonywania nieregularnych form. Mają zaawansowany park maszyn. Jeśli chodzi o jakość obróbki to Dubiel Vitrum prezentuje wysoki poziom, wiem, bo pracowałem tam przez kilka lat
- Kiedyś pracowałem huta szkła gospodarczego monika w Pionkack pozdrawiam wszystkich hutników
- Ciężki i niedoceniany zawód w czasach gdzie wszystko musi być przede wszystkim tanie a niekoniecznie ładne.