Strażacy pomogli im wyciągnąć wrak z rowu! #Pomoc_Drogowa
- Ala leniwą jest i pulchną
- Po co te ustawki w tych czasach zero hamowania przód rozwalony a sie zderzakiem martwią
- "musimy go podnieść do góry." już się obawiam ...
- Nie wiem czy to była ustawka czy nie... Jednak śladów hamowania często nie widać, bo po prostu robią to tzw. systemy bezpieczeństwa. Koła nie mogą się blokować... Mój syn, jeszcze wtedy "gowniarz" "ślizgnal" się i zaczął hamować... Wylądował w rowie do góry kołami...
Żadnych śladów hamowania nie było... Byłem na miejscu zanim dojechała policja i karetka pogotowia... Podobno jakiś kierowca zadzwonił.... Ale sam się nie zatrzymał...
Za wyjątkiem kilku delikatnych skaleczę od to bitej szyby był cały...
- Dawaj te lynke xd
- Taa a straż stoi i czeka żeby im pomóc
- Czy tylko mi się wydaje że ta laweta ma słaby ręczny? Dlatego pani musiała wejść, żeby asekurować auto przed odojazdem.
- Reżyserka 😂
- Dawaj te lynke hahahaah
- kobieta przy takiej pracy i ta jej nieporadnosc, czy to jest specjalnie? xD
- Jedna wielka lipa🤣🤣🤣
- Ściema, ściema ,ściema. Nawet śladów hamowania na liściach nie ma.
- Takie uszkodzenie😆😆😆 śmiechu warte
- Co za różnica czy ustawka czy nie, postępowanie jest i tak takie samo
- Ogólnie jaja, bo widziałem jak wsadzają ostatnio uszkodzone auto do rowu xD
- Hamulec ręczy kurde jak oni do tego doszli . Nie no widać ze pełna profeska
- Teraz kupić drugą Skodę z uszkodzonym tyłem ,zrobić z dwóch aut jedno i wystawić na sprzedaż jako niebite 🤔😉
- Ahh te suche opony, takie nie za mokre nie zabłocone pobytem w rowie :D
- Ale to głupie. Dobrze że nie mam TV a to coś mi przypadkiem wyrzuciło. Zwykli ludzie kręcą lepsze filmy niż telewizja. Nadchodzi kres tradycyjnej telewizji w końcu. Koniec propagandy i duraczenia.
- Ala znów się opierd... strażacy pologli by se juz poszła hehe