Poznaj:


Oglądalność: 21048, czas 7m 2s, ocena 592, reakcje 64. Kolejny filmik z prezentacją kupionego sprzętu komputerowego. Jakość wideo nie jest zadowalająca, ale na razie nie posiadam innego sprzętu nagrywającego. Zapraszam do oglądania :) LINK DO OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/10Z9d/ .




Sprzęt komputerowy za grosze

- Ale mikrofon miałes do dupy
- Wodny papier 1000 i heja
- Więcej taki filmu nagrywaj i tak łapka w górę za dobry film :D
- ten rodeon tak działa bo ma uszkodzone cewki i rdzeń się odczepia ja mam tak z gtx260
- Jobak wszystko z czarnym ekranem rozwiązane. Dzięki za chęci. Więc poszukuje płyty głównej ( jak można 4 miejsca na RAM ), procesor razem z chłodzeniem do niego. Koniecznie DDR2, do 300 zł( oczywiście z Używek).
Zasilacz: Logic 500
Ram: GoodRAM 2-2GB 2-1 GB=6GB RAM
Grafika: Zalman VF1050
Mam w planach brać intel I7 2.88 MH 1 z pierwszych ( kosz ok 100 zł + wysyłka) proszę ciebie o pomoc gdyż nie znam się za bardzo na komputerach.
- Jak by mi jakiś gimbus podjechał z 200 zł i pytał o resztę to bym kazał zpierdalać na bambus. To nie sklep że ktoś ma wydawać resztę, umawiasz się na kwotę to z taką jedziesz, a nie mam mniej to resztę w grubych wezmę janusz.
- Fajny nick XD
- ja bym wolał przełożyc z tergo asusa uszkodzonego
- Jobak a dasz link do swojego olx ???
- z tym przyklejonym radiatorem to rekord, nie wiem jak ktoś mógł wpaść na taki pomysł :D
- Wydaje mi się że źle się do tego zabrałeś, za nim sciągniesz radiator z karty nagrzewasz go suszarką aby klej nabrał temperatury i był bardziej elastyczny, wtedy dużo łatwiej zejdzie z rdzenia. A teraz to nagrzej i wyczyśc, a później przetrzyj szmatką nasączoną alkoholem.
- są typy ram które działają tylko z intelem i tyle, ram jest sprawny
- Koleszko ile chciałbys za ten ram?
- Tego gtx;a 480 możesz spróbować wygrzać i może będzie działała
- Jak dorwiesz pojedynczą kość 4GB ddr2 800MHz to chętnie kupie i nie może to być kość która działa tylko na intelu bo mam procesor amd phenom x4 9550 i właśnie 6GB ram w dwóch kościach. Musze kupić kość 4GB wtedy będę miał 8GB płyta gł niestety ma tylko dwa sloty na ram.
- jua jestem zainteresowany ramem ale mam pyatnie jakie opóźnienie i jaka częstotliwość ?
- hmm moze dobrym pomysłem było by przeniesc sam wentylator od asusa do tego radeona
- Dawaj chłodzenie z Asusa, a samą kartę sprzedaj jako niesprawdzoną za 20zł.
- Zajebisty filmik pozdro daj linka do twojego olxa xd
- zamiast szlifować to weź czapke z zepsutej karty