Samodzielne czyszczenie układu wtryskowego! #101_Napraw
- Oglądaj "101 Napraw" w TVN Turbo oraz
Player.pl:
https://player.pl/programy-online/101-napraw-odcinki,3804/odcinek-9,S08E09,130241
- Użyłem wyczyściłem LM 2666 auto chodzi gorzej a niżeli przed preparatem
- A co z pompą co jest w baku ona przecież poda paliwo na wężyk odpięty
- Tutaj łatwo, w BMW w 3.0D trzeba płukanke załączyć od dołu przed pompą progową
- good
- Ja zrobiłem dwiema puszkami czyszczenie wtrysków piezoelektrycznych i zero efektów wizualnych ,kultura trochę lepsza ,wyjąłem je na stół, końcówki w nagarze i szlam mimo tankowania głównie na shellu ,zrobiłem kąpiel w ultradźwiękach, wtryski jak nowe i auto odzyskało dawną moc . Więc może te puszki działają jak nie zasyfi jeszcze wtrysku ale później to tylko każdy na stół do czyszczenia
- Panie Grzegorzu jaki preparat był użyty do tego czyszczenia ?
- Witam. Czy po takowej metodzie także należy zalać bak do pełna?
- Całkiem fajnie wygląda to w Audi czy starym Vw lub Passacie ale stopień trudności w Citroenie c5 lub Oplu z przewodami samozaciskowymi jest już trudniejszy.
- A nie można było przewodu powrotnego skierować do innego naczynia?
- Czyli podłączam to pod wężyk od doprowadzania i powrotu paliwa?
- 1000zl to chyba jakieś żarty
- Chłopie co ty robisz , filterek na powrocie ma być. Masakra
- polecam K2 Diesel Dictum wlac do baku na 65 litrow !
- Filterek Panie Duda się montuje na powrocie A nie na doprowadzajacym 😁👍
- Wtryski się tylko wymienia. Regenerować to można felgi.
- ten preparat jak każdy inny to w 90% nafta.....
- czy subaru diesel boxer też? ;)
- Jaki dokładnie preparat został użyty bo że Liqui Moly to wiem. Proszę o pomoc
- No tak zwykła pompa aby było najłatwiej, trzeba było się wysilić np. wyczyścić układ cr lub pd zasilany pompką wstępną 🧐