Renowacja mebli ogrodowych - praktyczne porady | Ula Pedantula #308
- Renowacja starej szafki
https://youtu.be/Yiou9_R7vYI
- Renowacja XIX wiecznej konsoli
https://youtu.be/jb3RAIc8J0w
A tu może zerkałeś
roboty spawające - tu więcej jak nie tu to szukajcie w necie.
- Mnie zastanawia, czy malowanie (czymkolwiek) inspektu jest zdrowe? Większość ogrodniczych źródeł mówi, że skrzynki czy donice ogrodowe powinno się zostawić w wersji naturalnej. Zwłaszcza mowa o uprawie jadalnych roślin.
- A jaki to dokładnie kolor? Zrobie takie skrzynki :)
- Piękny kolor bejcy sprawił, że mebel wygląda genialnie. ❤️
- Pani ulu a może odcinek o praniu czapek z daszkiem ??
- Wygląda Pani znakomicie..wg mnie najlepszy wygląd ever..dziecko bardzo odmładza mamę która bierze z macierzyństwa wszystko co najlepsze 😊 pozdrawiam.....piękny czas...ps. co do drewna....też uwielbiam takie stare nowe...
- I to wszystko w 1 dzień zdjęciowy daliście radę nagrać, czy w 2? :D
- Ale świetny montaż!!! 👏👌🥰
- Super sprawa , tylko trochę mało efektu końcowego .
- Pani Ulu przepraszam, że nie na temat ale mam taki problem. Upralam czarna bluzeczke z husteczka higieniczna której nie wyjelam że spodni i wszystko zaszło. Czy można to jakoś uratować? Pozdrawiam.
- Witam. Może ktoś poradzi cos w mojej kwestii, otóż mam problem z odbarwianiem się ubrań. Wkładam do prania bez plam a wyjmuje z jasno pomarańczowymi odbarwieniami. Dodam, iż nie używam odplamiaczy, a z pralka wszystko ok. Czasem nie dzieje się nic, a czasem pojawiają się odbarwienia. Nie pojawiają się one na jeansach, głównie na koszulkach bądź materiałowych spodniach. Nie jest to z całą pewnością wina proszku, płynu do prania (bo sprawdzałam). Zastanawiam się czy jakiś kosmetyk noze to powodowac choć wtedy plamy pojawiałyby się na wszystkich ubraniach a nie tylko czasem i na niektórych... Czy ktoś może coś podpowiedzieć?
- Nie mam krzeseł z drugiej ręki, nie mam nawet ogrodu ale tak kocham Cię słuchać, że oglądam każdy film 😂❤️
- A gdzie "dzieeeeń dobry"?
- Co prawda nie mam co w tej chwili niestety odnawiać, ale z przyjemnością obejrzałam Twój film. Może Twoje rady przydadzą mi się w przyszłości? Mam nadzieję😊
- A gdzie jest Nela?
- Czy taka farba nadaje się do drewnianych frontów mebli kuchennych?
- bardzo ładne te lażaki
- Może teraz filmik jak odnowić plastikowe meble? 😁
- Fe-no-me-nal-ny film,naprawiajmy-nie wyrzucajmy ❤️ fajna inspiracja.