Przemyśl z drona | Przemyśl z lotu ptaka | LECE W MIASTO™ [4k]
- Krosno naj
- Witam, czy można użyczyć fragmentu filmiku do VLOGA z nauką języka angielskiego?
- Piękna realizacja.... Piękne miasto 👌 Polecam zwiedzić
- Miasto może i zabytkowe ale ludzie w Przemyślu to same chamy i zazdrosne, zawistne buraki
- Moje Miasto:)
- Przemyśl ❤
- Smutne biedne i brzydkie miasto przy granicy z Ukrainą
- Szkoda że nie pokazałeś fortów, łapka e górę
- Moje miasto!!!!!
- Jeszcze jak drogi by zrobili to już by było w miarę
- codziennie przejeżdżając przez Przemyśl nawet nie zdaje sobie sprawy jak to miasto wygląda w całości. Super filmik, pozdrawiam
- Pozdrawiam jestem z Przemyśla :)
- W tym Przemyślu to jest brud,smród i psia kupa,taka troszke większa wieś
- Piękne ujęcia.
- Przemysl to sobie😉😊
- staty
- Swietny material
- świetne ujęcia i ta muzyka!
- Piękne miasto i piękne wspomnienia z lat młodości, dziękuję.
- Rok rocznie od kilkudziesięciu lat odwiedzam Przemyśl ale tak ładny nigdy mi się nie wydawał jak na filmie, super robota moje gratulacje i świetny pomysł na prezentację polskich miast, pozdrawiam