PRZEGRAŁEM Z HONDĄ CIVIC… 😳😂🤫 #motoryzacja #samochody #lifestyle #śmieszne #honda #civic
- Patecki
- To fajnie NITRO połączyć wężykiem silikonowym 🤣🤣🤣🤣
- Ale ten zawór to on zakręca
- Uwielbiam 😂
- Gdyby szybkich u wściekłych kręcono w Polsce:
- Po prost poul walker
- Przypomina mi to scenę z f&f gdzie paul włacza te systemy nitra w swoim eclipsie lol
- Zapodal podtlenek LPG XD
- Ty to jest civic ?
- HR-V też fajna
- szczur się nie przeciśnie
- co masz do civików
- Rurka od węża ogrodowego hahahaha
- Xd
- O mapkę zmienia i to jest gość laptopem wszystko zrobisz jak umiesz programować
- Idealne 😅😅😅
- Zrób ile twój civic ma do setki stetcio
- Nigdy nie zadzieraj z civiciem z laptopem na fotelu pasażera😂