Poznaj:


Oglądalność: 11455, czas 8m 56s, ocena 158, reakcje 12. Wybrane Zestawy Komputerowe ⤵️ Ryzen 3 1200, GTX 1650 S, cena: 1880 zł https://www.videotesty.pl/pp/qqrytpelwb/ Ryzen 3 1200, RX 570, cena: 1960 zł https://www.videotesty.pl/pp/utozjmlxrd/ Intel Core i3-9100F, RX 570, cena: 1940 zł https://www.videotesty.pl/pp/nsetqopntw/ Ryzen 5 2600, GTX 1660 S, cena: 2940 zł https://www.videotesty.pl/pp/liptoafiiz/ Ryzen 5 2600, RTX 2060, cena: 3490 zł https://www.videotesty.pl/pp/lqdtakvjwz/ Intel Core i7-9700K (RGB), RTX 2070 S, cena: 8320 zł http .




Propozycje Zestawów PC grudzień 2019 + Ciekawy Sprzęt Komputerowy

- " Ryzen 5 2600, GTX 1660 S, cena: 2940 zł " A da radę grać i działać na nim bez monitora i systemu ???????? Bo ja nie posiadam, ani monitora, ani sytemu...
- 👍😎🤓👍🤘
- bez sensu te zestawy, dlaczego nie ma rx 5700xt ? Przecież to super alternatywa dla rtx 2070 a tańsza...
- czemu rtx 2060 zamiast rx 5700?
- Siema wszystkim, proszę o radę bo szukałem zestawu PC + monitor do 2000 tysięcy Góra 2200, nie tylko do grania bo do tego mam ps4 pro, ale PS nie nadaje się do neta przeglądania, kupiłem lapka ale to nie wypał był i go oddałem, teraz szukam coś żeby przejrzeć neta, obejrzeć film, może coś pobrać i od czasu do czasu pograć, miałem coś kupić z olx lub allegro ale znajomi mi odradzili bo używany może być zajechany i nowy to zawsze gwarancja na poszczególne podzespoły... I potrzebował bym porady bo na pc się nie znam i co wybrać za adekwatną cenę, i czy rzeczywiście nie warto szukać na olx itp... Dodam jeszcze że nie chce dodawać chajsu bo trochę dodam i będę mieć o niebo lepszego kompa, chodzi mi o podzespoły na pc od 1800 do Góra 2000 zeta, z góry dzięki za radę i liczę na szczerość, pozdrawiam :) a i sory za ewentualne błędy spowodowane przez słownik
- po co dawac 2700x skoro 3600 sobie lepiej w grach poradzi
- Dlaczego polecacie chłodzenie nzxt x62? Czy nie lepiej w tych pieniądzach kupić Alphacool Eisbaer 280?
- gonciarz słyszałem że mają być w grudniu lajwy :)
- Pójdzie Tomb Rajder? Żebym nie musiał zmieniać na do po sylwestra..