Praca w piekarni w Anglii
- Jarku szacunek za ciężką prace. Pracy na piekarni czy ciastkarni są zawsze ciężkie bo jednak wszystkiego nie zrobią maszyny tylko ludzkie ręce.
Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia
- Hej . Ta maszyna do bagietek to jakiej firmy? 👍Pozdrawiam.
- Jarek ALE masz WSPANIALE ZDOLNOSCI, wyglądasz jak właściciel swojej piekarni, powodzenia, ciekawe nagrania,...🍞🍞🍞🍞👏🏻👏🏻
- Wiek błąd (Filmik fajny )ale nie powinieneś nagrywać bez pozwolenia przez to możesz mieć kłopoty ze znalezieniem pracy w piekarni ...
- Nie powinieneś,nagrywać w pracy tego nie wolno robić chyba że za pozwoleniem , może tobie zaszkodzić skasuj ten film
- Świetnie Jaro szacunek,za pracę którą wykonujesz by ludzie mieli co jeść Pozdrawiam😊💪👊
- Może zrób jakiś film o tym jak w obecnych czasach upada jakość pieczywa... O tej całej chemii dodawanej to 'chleba' etc.
- Ogladamy cie Jarku juz od samego poczatku....dzisiaj mowimy wszyscy (Team12 )teraz twoje filmiki sa Megggga :) Sluchaj sie swego serca i rob swoje .Pozdrawiamy
- :> z którego roku filmik?
- powiem ci fach w rękach jest i to sie chwali ,pozdro z Niemiec
- Stary, jesli bede kiedys otwieral piekarnie, dzwonie! ;-)
- Też bym się chciała nauczyć tego zawodu. Czy to jest długotrwały proces. W jakim sklepie kupię ten chleb itp
- Ciekawy film dla tych co chcą się nauczyć. Pozdro Jarek
- Elegancko werkujesz ciasto rękami u nas w piekarni wszystko ręcznie się wyrabia dobrze chalke ogarniasz
- orkisz
- Tragedia Jarek. Wy powinniście zarabiać 30-40f na godzinę. Jak roboty przez 8 godzin. Za wach powinni płacić.
- Bardzo ciekawy film jak i praca którą wykonujesz, pozdr.
- Ale ci to sprawnie wychodzi widać że lata praktyki w tym zawodzie.
- Jarek jo by 2 Chleby cało szychta robił 😂
- Przyucz do zawodu Rado.