Poznaj:


Oglądalność: 729736, czas 16m 56s, ocena 34149, reakcje 5782. W Europie wprowadzane są kontrowersyjne przepisy dotyczące samochodów spalinowych i elektrycznych. Warto wiedzieć, z czym to się może wiązać na przyszłość. Film się spodobał? ► Łapka w górę i subskrypcja! Współpraca / Cooperation ► povagowani@gmail.com Wesprzyj moją pracę ► http://povagowani.pl/wsparcie ✅ Partnerem dzisiejszego odcinka jest https://www.ucando.pl - części samochodowe online. POBIERZ aplikację Ucando na Androida: https://bit.ly/Aplikacja_Uca .




Poświęć 15 minut na ten film. Jaką NAPRAWDĘ przyszłość motoryzacji szykuje nam UE? Nie to co myślisz

- Od 14:13 do 14:33 jest cala puenta unijnej polityki zawarta.
- Wystarczy że wprowadzą prawo które nie pozwoli użytkować starych samochodów i pozamiatane...
Tu sobie zobacz pieczary warszawa, producent , jak nie to nie wiem. - Tak na serio powoli należy myśleć o wyjściu z UE. Eko-terroryzm,inflacja, same zakazy i nakazy. Już niedługo wszyscy to zobaczą na rachunkach i paragonach.
UE idzie w kierunku gdzie domy i samochody będą luksusem dla nielicznych-może się wydawać, że to dziwna teoria ale zobaczymy jak będzie.
- Utrzymywanie auta w nieskończoność - już dawno na to wpadłem. To eko podejście.
- Unia jest tworem który najszybszą droga idzie do samodestrukcji praktycznie w każdej dziedzinie.
- Niech zamiast srubowac parametry aut i silnikow zaczna skutecznie lapac tych co w polsce dymia po wielce zmianie softu w dieslu lub na nieszczelnych silnikach ... Srednio raz na miesiac spotykam osobe ktorej kopci auto... Czasem jade za taka osoba w pracy bo mam taka mozliwosc i mowie takiej osobie ze dymii... Raz nawet mialem odpowiedz typu ... Wiem wycialem "cata " wylaczylem egr i wrzucilem soft u ziomka i mi szczena opadla ... Typ dymil autem za kazdym razem gdy przyspieszal na tym swoim zasranym dieslu ... Powinni wprowadzic prawo raz cie zlapia upomnienie drugi raz po np 2/3 tygodniach mandat ... Nieraz mi ktos podziekowal za info ze mu diesel dymi na czarno lub benzyna na niebiesko ale ten gosc z tym wycietym catem no kuzwa ... On zalatwia zanieszczenia za dobre 50 aut ktore sa wykastrowane ... Lub tez maja wrzucone jakies coraz to nowsze "pro eco " go*na za kolektorem wydechowym ktore sie zatykaja lub parametry typu 2 cylindry turbo i jest 85/105koni (mam na mysli fiata twin air 0.9 na turbinie , nie znam tych czasow osobiscie ale wiem ze maluch mial w okolicy 20 km wtedy na 2 cylindrach , uwierze w to ze 1.0 60km nie bedzie wyzylowane ale gdzie 105 koni z 2 tlokow ? To sie rozklekocze niebawem w imie ecologi a potem bedzie lezec na zlomie ... )... A to ze silnik sie rozpadnie po 4-6 latach ? Nie wazne zaplacono mniej za "ecologie" przy produkcji
- jak najbardziej utrzymanie starych aut, naprawianie samemu i branie bezwarunkowego dochodu podstawowego, mamy już takie zasoby że ludzie nie muszą pracować
- jaka to jest głupota, a co kogo interesuje jakie mają spaliny
- Obstawiam w ciemno że najwiecej elektrycznych samochodów w UE produkują Niemcy,Francuzi,Wlosi. Wiadomo że oni (głownie Niemcy) kierują Europą, więć mając technologie-chcą zablokować producentów z innych krajów by samemu wiecej zarabiac.-Taki mam pogląd na ten temat......Więc będziemy częściej naprawiać stare samochody niż kupować nowe. Ale za 10 lat nawet z tym będzie problem
- Trzeba trzymać kciuki za paliwa syntetyczne
- Bo ta cała ue to komuna jeb.. albo jeszcze gorzej, im wcale na ekologii nie zależy, to takie proste
- 100%racji - to wszystko eko to pseudoekologia, to tylko wyciąganie coraz większych pieniędzy od konsumentow, a z prawdziwą ekologia nie ma to nic wspólnego
- Super rzeczowe uwagi ad. "pseudo ekologii".
Myślę, że każdy myślący potrafi powiązać fakty, zastanowić się do kogo trafia kasa. No chyba nie do tych, którzy są zatruwani przez tych, którzy trują.
Jedna mafia zastępuje inną mafię. Jedna komuna zastępuje inną komunę.
Tak było od zarania dziejów cywilizacji i nic od wieków się nie zmienia w kwestii przepływu pieniądza (czy jako opłata, czy jako podatek, czy jako myto, haracz...). Kolorowość transparentów i dobieranie słów i poczucie "wyższości" cywilizacyjnej - to na pewno.
Dzięki anonimowości tych "ekologów" nie można ich wziąć pod lupę. Zobaczyć np. na ile sortują śmieci prywatnie, czy nie rzucają papierków, nie palą papierosów, odnoszą butelki szklane a nie kupują w plastikach i czym jeździ za WŁASNE pieniądze (bo na komunistycznych, to żadna sztuka).
Pewnie nie wyjeżdżają na żadne wakacje, bo spaliny lotnicze czy jakiekolwiek inne, bo nadmiarowe użycie detergentów ... a co, potrzebujesz wyjechać gdzieś jeden z drugim? Gdzie, po co? Nie da się żyć na swoim?
Jestem przekonany, że ich ekologia kończy się z podpisaniem kolejnego papierka.
Jestem przekonany, bo osobiście znam takich hipokrytów.

Poza tym, czy za bzdurne i po czasie anty-"ekologiczne" przepisy którykolwiek z nich poniesie osobistą odpowiedzialność? NIGDY
- 2 lata temu już słyszałem o tych "wspaniałych" elektrykach
https://youtu.be/rdr1MSz8jds
- Bardzo mi sie podoba pomysl ze starszymi samochodami.
A teraz powaznie, chiny wydzielaja 3 razy wiecej CO2 nisz cala Europa, wyziew z jednego wulkanu =100 lat co2 z calej ziemi .
Po prostu zamknac fabryki w chinach i robic jak amerykanie.
Niestety przydupasy a Francji, angli i niemeiec musza okradac ludzi bo ciagle maja za malo.
Macron teraz za starego zloma daje 19000€ doplaty na Electryka !!!
To sie bedzie dzialo 😅🤣🤣🤣
- Tu jest inny problem, jak długo będą sprzedawać rope i benzynę.
Jak będzie po 20 zł za 1L to i tak się wszyscy przesiądą.
- Panowie ,wystarczy że w imię ekologji na przegladach wprowadza kontrolę spalin i limit emisji, a wszystkie 05 - 15 o których mowa, grzecznie pojadą na zlom...
- Bateria MUSI być częścią wymienną - na abonament
- Kim są Ci wszyscy decydenci, czy to z UE, czy naszego "nierządu"... Gdzie jest demokracja? Gdzie referendum i pytanie obywateli jakie mają zdanie przed wprowadzeniem przepisów? Zamiast tego mamy ukrytą europejską dyktaturę.. Zmiany klimatu to naturalne zjawiska i niech przestaną kłamać profesorowie w mediach i filmach dokumentalnych, że ludzie mogą wiele zmienić.. Polska miliony lat temu miała klimat subtropikalny, potem wielkie zlodowacenie i klimat umiarkowany.. i człowiek do tego ręki nie przyłożył a klimat zmienił się sam. Z ogromnych paproci mamy węgiel, którego spalenie w elektrowniach, czy domach nie zmieni klimatu. Za największą emisję gazów cieplarnianych na świecie odpowiedzialne są nadal wulkany i drobnoustroje, które będą zawsze. Fabryki i samochody to tylko kilka % ogółu tej emisji. Większym problemem są zwierzęta hodowlane w fermach wielkopowierzchniowych, których odchody emitują co roku miliony gigaton metanu do atmosfery. To dużo gorsze niż dwutlenek węgla. Niech te wszystkie urzędasy się doedukują zamiast wprowadzać przepisy tego który więcej płaci. Jestem gorącym zwolennikiem Polexitu i odsunięcia PoPisu od władzy i wzięcia się w końcu za polską samowystarczalność, również produkcję aut. Niech zaczną wydobywać naszą ropę, której mamy największe złoża w tej części świata i przestaną kłamać, że jest inaczej. Tylko bogaty kraj może olać to co mówi cały świat.
- Tymczasem w Azji wszyscy smrodzą ile wlezie