Poznaj:


Oglądalność: 83713, czas 10m 50s, ocena 2717, reakcje 277. Discord: https://discord.gg/tYKhgaf Część 3/4: https://www.youtube.com/watch?v=d4AdEZHeE98 Część 1/4: https://www.youtube.com/watch?v=NkFVZ-1YXbQ Część 2/4: https://www.youtube.com/watch?v=pzK7tszHNM0 O Pieniądzach (nowy kanał): https://www.youtube.com/channel/UCBzwL9_xdp7QUARIDSw8cKA Patronite: https://patronite.pl/GlobalistaTV Instagram: https://instagram.com/globalista_yt Facebook: https://facebook.com/globalistatv ___ © Copyrights Video: - www.videos.pexels.com - www.videvo.ne .




POLSKIE FIRMY które zostały SPRZEDANE 3/4

- Autor zopomnial dodac iz tvn zostal zalozony z kradzionych pieniedzy z fozz...ludzie ,ktorzy okradli nasz kraj zalozyli wlasna stacje
- eee mówicie co chcecie, sprzedawcziki :P sorry, nic dziwnego, ze Polska ciągle jest biedna skoro kasa wychodzi zagranicę.
A może też tu warto wejść Lublin narty - sklep narciarski Interski jak pomoglem, to spoko. - Chciałbym aby jak najszybciej móc oglądać filmy a tym jak te firmy do nas wracają i o tym jak kupujemy zagraniczne
- Polecam zajrzeć na tą stronę o Polsce https://www.facebook.com/Dumnyzeswojegokraju/
- 2:27 lezby??
- TVN nigdy nie był Polski
- Co za sprzedawczyki dla których są ważniejsze pieniądze niż dobro polski, przez takich ludzi Polska nigdy gospodarczo nie dogoni zachodu
- Może ktoś mi powiedzieć dlaczego dobrze prosperujące polskie firmy zostają sprzedane ?
- Tępić kłamliwą tfn
- Co by było, gdyby Syberia zyskała niepodległość
- Fajny film. Szkoda ze nie bylo o Allegro.
- Co to za dziewczyna na tym zdjęciu "preview"?
- Polacy nie radza sobie ii sa chytrzy ale zrozumieja kiedys jak Polski juz nie bedzie 4 rozbior
- Człowieku ty nie masz wiedzy a nagrywasz filmiki Nie utworzyli żadnego własnego kanału TVN7 Tylko przejęli kanał RTL7 i zmienili mu nazwę na tvn7
- Sluchajac twoich filmow widze ze podchodzisz patriotycznie do wielu spraw. :D Sam bym uciekal z podatkami za granice. Jakby przecietny zjadacz chleba na etacie mial taka mozliwosc to wszyscy by placili podatki na cyprze czy giblartarze xD
- Mogloby byc troche zwięźlej... i dziwnie sie oglada kiedy sami murzyni i azjaci.. albo jak w materiale o żabce był jakiś wielkopowierzchniowy tesco. Postaraj się bo niezle są twoje filmy i ciekawe tematy poruszasz.
- #pomysł
Co gdyby powstała rzeczpospolita 4 narodów ze stolicą we lwowie (ukraina litwa białoruś i polska by się zjednoczyły)
- propozycja tematu "co było by gdyby Litwa dołączyła do Polski?"
- Mógłbyś zrobić odcinek o tym co by się stało gdyby cały piasek z safary nagle znikł?
- zrób coś o Szwecji