POLSKIE firmy które zostały SPRZEDANE 1/4
- eee mówicie co chcecie, sprzedawcziki :P sorry, nic dziwnego, ze Polska ciągle jest biedna skoro kasa wychodzi zagranicę.
- Nie mam możliwości obejrzenia drugiego filmu, bo jest prywatny😢
- A ja mam taki pomysł:
Robię pierogi, uszka, naleśniki..itp.
Z wypieków- wszystko co zamówią.
Z wędlin? Robię wędliny długodojrzewające...
Pieczywo? Raczej tylko chlebki
Słodycze?
Ptasie mleczko, krówki, karmelki...
Żadko robię zakupy gotowe. Straciłam pracę,to poświęcam się zdrowemu żywieniu.
Mam swoje.
- Za komuny mielismy producenta sokow Hortex lol sokow kurwa sokow ...a polacy stali w kolejkach zeby kupic kilka butelek wody gazowanej najgorszego szitu
- Nie oburzajcie się, bo co to daje?
- Polecam zajrzeć na tą stronę o Polsce
https://www.facebook.com/Dumnyzeswojegokraju/
- to dlatego ptasie mleczko bylo dobre a teraz to kupa w czekoladzie
-
9:04 - Nazistów ? - A czemu nie niemców?
- Bardzo dobrze ze sprzedane, bo pewnie by je US zarżnął. Jako korporacja sobie radzą i utrzymują etaty.
- Heinz dziadostwo w Angli sie tego najadlem w pracy i po za ,znane fastfoody wszystkie mialy heinz :/ Pudliszki duzo smaczniejszy
- Zostały sprzedane bo mamy zdrajców w kraju xD
- No tak po transformacji nie polskie rządy sprzedały prawie wszystko co Polskie a nas Polaków wykożystują jako tanią siłę roboczą ino przyklasnąć tym zdrajcom.
- Ja mam 10 kilometrów do pudliszek
- Polska wyprzedana, porażka
- A jednak >3 😛
- Jeszcze ursus się trzyma, ale chyba już nie długo upadnie :(
- Szkoda, dlaczego sprzedaje się tak ikonowe firmy obcokrajowca :(
- ja mieszkam w pudliszkach
- Wedel zostal sprzedany w 1991 roku. Kto wowczas rzadzil Polska? Kto sprzedal bank PKO? A kto go odkupil? Kto sprzedal stocznie Gdanska i kto ja odkupil?
- Pan Balcerowicz sprzedal wszystko oprocz wlasnych gaci.....na ktore oczywiscie nie bylo chetnych !