POLSKIE FIRMY, które PODBIJAJĄ ŚWIAT!
- Amica
- dzięki 🙂
- Woźniak współzałożyciel Apple byłem pewny że będzie a nie było
- ekipa sa
XDDDDDDDDDDDDDD
- szkoda tylko, że polska przedsiębiorczośc opiera się na wyzysku, łamaniu prawa pracy
- Jeżeli chodzi o LPP to raczej powód do wstydu a nie do dumy.
- ta chyba cyberbug 2077
- Inglot przede wszystkim jest na time square:) chyba nie ma lepszej lokalizacji
- Śmieszne firemki. Niby podbijają świat haha. Są co najwyżej dostępne w innych krajach.
- Ahhh chciałbym wrócić do czasów kiedy się myślało że Cyberpunk 2077 będzie dobry
- Ok żyje prawie 70lat to o nich NIE słyszałem
- TECHLAND
- Firma Rosa. Pan podajże z Mikołowa rozświetlił ulice polski i świata
- Żywiec pominięty
- Myślę że zapomniałeś o braciach kabat z budzynia
- Jak mogłeś nie wspomnieć o Pesie i Solarisie. To pokazuje że masz ograniczoną wiedzę o Polskich firmach. Mamy tak nie wiele firm produkujących wyroby przemysłowe na światowym poziomie. Tramwaje i pociągi Pesy możesz zobaczyć we Włoszech, Niemczech, Białorusi, Litwie, Rumunii a nawet w Rosji. Solaris Sprzedaje swoje autobusy i trojlebusy w całej Europie. Jaką przyjemność mi sprawia kiedy widzę Polskie autobusy we Włoszech, Litwie , Estonii i innych krajach. Mimo że Pesa popadła w długi ale to oddzielny temat a Solarisa kupiła Hiszpańska firma to nadal są wizytówkami naszego przemysłu i naszej myśli technicznej.
- Czas by polska przedsiębiorczość wyszła z cienia.
Premier Morawiecki:Nie wydaje mi się.
- CD Projekt czyta się tak jak po polsku.
- A ja myślę że u nas w Polsce to zabardzo się chwalimy wiedzminem
- Nie sidi a CeDe Projekt :)