POLSKIE firmy, które podbijają ŚWIAT | Odcinek 3/5
- Niestety obajtki i jarosławy to też "Polski" produkt który "pięknie" śmierdzi na cały świat.
A Allegro, Biedronka sprzedana zagranicznym.
- Wish
- Polska nie jest i nigdy nie będzie silną gospodarką
- Tiger? Ci którzy pluli na polskich patriotów, na Powstanie Warszawskie? Płyn RZYGI HITLERA. Tylko dla Niemców.
- i huj wymyslili pandemie
- 😅😅😅😅😅😅 Dno
- A gdzie firma Drutex polskie okna ?
- Ja kiedyś myślałem, że 4F to nowy image firmy Fila i że to jest to samo XDD
- Urodziłem się ponad pół wieku temu. Mamy we krwi narzekanie ale spróbujmy spojrzeć obiektywnie - jak wygląda Polska po 30 latach niepodległości? Trzeba być ślepym żeby nie zauważyć różnicy - zrobiliśmy niewiarygodny postęp cywilizacyjny jak na tak krótki czas. Wiele to kosztowało i kosztuje, są "błędy i wypaczenia" oraz totalne lewizny ale kiedy patrzę na na wschód od naszych granic... widzę biedę, czasem nędzę a na pewno korupcję i niesprawiedliwość społeczną. Jak brzmi dzisiaj powiedzenie: "Polsza nie zagranica" ? Dla mnie śmiesznie. Brawo dla moich przedsiębiorczych rodaków.
- Kozacki film
- maspex truje ludzi, nic zdrowego nie sprzedają
- Niby UE i wolny rynek ale jakoś na zachód nie możemy wejść ze swoimi markami. oni z kolei bez problemów
- Firma Kross największy w Polsce oraz jeden z większych w Europie producent rowerów :)
- Kupujemy Polskie, tankujmy na polskich stacjach jeśli chcemy być silni
- Kiedys kupowalem sporo tigerow ale od momentu tej afery juz nawet Nie pamietam o co chodzilo? Nie kupilem nawet jednego.
- kruger & mac to długopis wszystko robią chińczycy.
- o jak o tigerku mówimy to ja ide do żabki
- I to by się zgadzało 🇺🇸👍🏻
- Dobrze , że są firmy , których jeszcze nasze "rządy" nie wykończyły
- Dlaczego tylu czarnych i kolorowych ludzi na tych filmach wystepuje.Polska jest biala,to nie Belgia.