Polski TRANSPORT - Skąd ten sukces? Kto i dlaczego niszczy polskie firmy przewozowe? | R. Mekler
- Chętnych do wpisania się na listę rot niepodległości prosimy o zgłaszanie się na adres: mobilizacja@
rotyniepodleglosci.pl ► Dostępne są już kubki z logiem Mediów Narodowych:
https://marszniepodleglosci.pl/produkt/kubek-mediow-narodowych/ ► Polecamy książkę ZŁOTO, która jest dostępna na naszej stronie:
https://marszniepodleglosci.pl/produkt/ksiazka-zloto/#► Polecamy książkę Duchowość i Charakter Witolda Pileckiego, która jest dostępna na naszej stronie:
https://marszniepodleglosci.pl/produkt/ksiazka-duchowosc-i-charakter-witolda-pileckiego-z-podpisem-autorki/► Przypinki
#NieDlaRoszczeń (447) są od teraz dostępne tutaj:
https://marszniepodleglosci.pl/produkt/przypinka-niedlaroszczen/ ► Grafika do podmiany avataru (zdjęcie profilu/użytkownika):
httpsz://
megawrzuta.pl/download/e167dde25d983f3edc5933a72f9b03df.html ► Zbieraj podpisy pod listem do D. Trumpa!
http://ustawa447.pl/zbieraj-podpisy/ ► Prosimy także o zgłoszenia pod adresem: mobilizacja@
ustawa447.pl WSPIERAJ MEDIA NARODOWE:
► Wesprzyj poprzez PayPal:
http://goo.gl/xP4LAQ ►Stowarzyszenie Marsz Niepodległości nr rach. 34 1020 1013 0000 0602 0352 8726
W tytule koniecznie proszę wpisać: Darowizna na cele statutowe stowarzyszenia Kod SWIFT (dla wpłat z zagranicy): BPKOPLPW
►Wesprzyj wysyłając SMS o treści MEDIA na numer 74550 (koszt 4,92 PLN z VAT) Regulamin:
https://medianarodowe.com/sms-regulamin/ ►Zrzutka-
https://zrzutka.pl/z/medianarodowe ► CZYTAJ:
http://www.medianarodowe.com ► OBSERWUJ:
http://www.twitter.com/medianarodowemn Nie byłoby Mediów Narodowych gdyby nie setki ludzi, którzy wspierają nas finansowo. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak wielkie koszty finansowe wszyscy ponosimy.
- Unia Europejska nie jest dla Polski tylko Polska dla Unii
Na tej stronie też widziałem
amber , mi też odpowiada.
- Zwykle dziady co dajo naczepe bez paleciary i konia w niskiej kabinie
- a tak serio, to sukces zaczyna się tutaj:
https://www.facebook.com/groups/1456592694730961/
- Ten prezes😜 lubi kierowców którzy mają bezsenność
- Nie ma się z czego cieszyć PiS i transport zniszczy.
- UE po to właśnie jest, aby zwalczać konkurencję a nie żaden wolny rynek.
- Wprowadzić limity produkcji aut, tak, jak nam rolnictwo i transport ucięli!
- Proszę o adres tej firmy, która płaci kierowcy niemiecką lub francuzką pensję minimalną jako podstawę - dzisiaj składam do nich CV. Używanie przez pana Meklera zwrotu "nie oszukujmy się" ma tutaj jak najbardziej uzasadniony wymiar. Polski przewoźnik oferuje kierowcy 2500 zł plus ok 50eur diety/doba. Oferta to jeszcze nie znaczy wypłata - tu nasz pracodawca dokładnie policzy diety itp i przy odrobinie szczęścia i dużej cierpliwości otrzymasz 4000zł z opóźnieniem i na raty bo polski przewoźnik bardzo lubi przetrzymywać twoje pieniądze jako zabezpieczenie na wszelkiego rodzaju potrącenia - za przepał.. za rozbity klosz kierunkowskazu... pęknięte lustro czy przeciętą plandekę. 99% polskich kierowców po odejściu, wnosi do sądu o zapłatę zaległości przez byłego pracodawcę a w razie choroby lub renty- emerytury, dowiaduje się dopiero kim był dla tego na kogo poświęcał wszystko - czas, zdrowie a nawet rodzinę.
- jak tak czytam te wypociny to chyba sami zazdrosni kierowcy tu wypisuja totalne oderwane od realiow brednie! to ze kierowca ma najnizsza na umowie a pod stolem placona reszte zawdzieczamy temu ze panstwo polskie na starcie zabiera przedsiebiorcy PONAD POLOWE PRZYCHODU roznego rodzaju podatkami, oplatami a ostatnio rowniez 'kontem vatowskim' dzieki ktoremu przedsiebiorca nie moze dysponowac jak chce swoimi pieniedzmi! glosujcie dalej na popaprancow z 2 najwiekszych partii to bedzecie mieli lepiej. placzecie ze bedzie 1000 na emeryture? to odkladaj z pensji na stare lata, bo jak tak dalej pojdzie to i tego 1000pln jeden z drugim nie zobaczy. te wszystkie 'super auta' szefow to nic innego jak nabijanie kosztow zwiazanych ze zwrotem vatu - ale za glupi jestescie zeby na to wpasc. tez wolalbym wziac drogie auto w leasing niz oddawac pieniadze zlodziejom z rzadu. Nikomu z was nie przyszlo do lba ze panstwo zamiast wspierac polskich przedsiebiorcow (transport- 3 najwieksza galaz gosporadki generujaca ogromne wplywy do budzetu) to gnebi ich na kazdym kroku dokladajac co raz to nowe podatki, daniny oplaty zeby potem 'inwestowac' w nierobow siedzacych na socjalu! I tak, pakiet mobilnosci jest skierowany na to zeby wyeliminowac wschodnie firmy z europejskiego rynku. Niemiec w niemczech nie robi kabotazu- jezdzi do oporu tak samo jak FR we FR, tak samo powroty aut do krajow rejestracji pojazdu itp itd. Ma to rowniez drugie dno, w DE juz co 5 ciezarowka stoi bo nie ma kierowcow(a to ciekawe dlaczego skoro tak super placa i co tydzien jestes w domu?!) i licza na to, ze po upadku polskich i wschodnich firm kierowcy przyjda jezdzic do nich- i wtedy zatesknicie jeszcze za polskim pracodawca! Dlatego wole pracowac z kierowcami ze wschodu niz polskimi - szanuja prace, zarabiaja nawet lepiej niz polacy, nie sa roszczeniowi, trzymaja porzadek w autach. Jak wam tak zle w polskich firmach to wypi... do niemieckich albo zakladac wlasna firme! Juz wielu bylo takich kozakow co do niemca poszli w € zarabiac a po pol roku wracali z podkulonym ogonem. Potwierdzacie stereotyp ze kierowca to jednak tuman.. oczywiscie nie kazdy, ale ci, ktorzy tak tu wypisuja to IQ mniejsze od opony! Bycie przedsiebiorca w Polsce to nie jest latwe zadanie, wez kredyt na 500 000 pln, znajdz ladunki z firmy, ktora nie zwinie sie po 3 miesiacach bez placenia za fv, walcz z urzedem skarbowym, bankami, podatkami i rzadem! wez odpowiedzialnosc za sklad, pracownikow, zaryzykuj i skoncz skamlec! dopoki rzad bedzie doil polskich przedsiebiorcow dopoty sie nic nie zmieni i dalej umowa bedzie na najnizsza krajowa! macie dzis szanse to zmienic - idzcie do urn i glosujcie, byle nie na tych ktorzy sabotuja polska gospodarke!
- Sukces Polskiego transportu ? Buahahahahaha. Oranie ludzmi placac najnizsze stawki i biorąc za psie pieniądze frachty.? To jest sukces? Jezdzac po innych panstwach korzystajac z ich infrastruktury a placac podatki,ubezpieczenia i niskie pensje w swoim kraju. To zrobią porządek z dziadtransami i prawidłowo.
- Płaca za godzinę!!!!!!!!!! Jestem w de mam dostać 10 e jestem w pl chce 13 zł... A nie jakieś kurwa od frachtu
- Gość mądrze gada
- 20 parę lat pracuję w tym zawodzie. Banda złodziej wykorzystywanie człowieka do ostatnich chwil. Ten zawód mam o lepka ta banda zaczyna mnie zniechęcać po malu.
- Do Panow prowadzacych napisze ze KAZDY kierowca cieszy sie z pakietu mobilnosci a dlaczego:
po 1- jezdzimy po europie po kilka tygodni podczas gdy niemiec francuz czy anglik jest codziennie w domu albo jezdzi max w systemie poniedzialek-piatek a w angli 90% codziennie w domu
2. nasze wynagrodzenie to w wiekszosci kierowcow minimalna krajowa plus diety ktore sa ustalane na "gębe",
3. zaplata minimalna za godziny pracy ryczalty delegacyjne z francijj czy niemiec to tylko dokumenty ktore podpisujemy a NIKT tych pieniedzy nie widzi.
4.podczas choroby albo wypadku mamy pieniadze liczone od minimalnej krajowej!
5. nasza emerytura jest liczona od minimalnej ktajowej !!!
6. jako kierowca jak i wszyscy kierowcy jestesmy za pakietem mobilnosci-jesli mamy siedziec w samochodzie po 4 tygodnie to WOLIMY tyle samo siedziec u pracodawcy niemieckiego badz francuskiego ktory daje podstawe 2100 ale euro!a od tego mamy liczone chorobowe czy urlop
7. pomijam fakt ze 50% firm daje wyplate od przejechanych kilometrow co jest przyczyna niebezpiecznej jazdy i lamania przepisow-tacy kierowcy tez dostaja papiery do podpisania a NIC nie dostaja! tylko 50gr od kilometra
8. pracodawca bogaci sie naszym kosztem (kierowcy) odpisujac od podatku te nasze niby europejskie kwoty minimalne
JESTESMY JAK NAJBARDZIEJ ZA TYM ZEBY SIE TO SKONCZYLO!!!
- Roj**bal system z tą pesja w sklepach dobrze gada polać mu!
- Cały czas zachodzę w głowę, w Niemczech robię to samo wszystkie weekendy mam wolne .Zaznaczam wszystkie bez wyjątku łącznie ze świętami, nie mam fikcyjnych urlopów tylko takie prawdziwe w domu, niemcowi się opłaca zapłacić 2350 euro brutto do tego pełne wynagrodzenie za urlop jeszcze diety łącznie z godzinami nocnymi a Polaczki te same stawki jakoś ciężko im grosza wydusić. Po przyjściu kiedyś do Polski parę lat temu po pracowałem tylko 3 miesiące szok jeszcze raz szok. Samochód w opłakanym stanie od hamulców po silnik do tego najniższa krajowa 0 urlopu i magnes. Jak szybko karierę w Polsce zacząłem tak szybko ją skończyłem nawet się nie oglądałem z powrotem na zachód. Niech dalej wojują ze sobą zaniżają stawki a będzie dalej gówno, w tych czasach kierowca nie daje się dupczyć ma wybór a dziad sobie może wmawiać takiemu świeżo po prawo jazdy i prawić mu bajki.
- Druga sprawa pranie watu i nic innego wiozlem towar z Legnicy do Włoch a we Włoszech zmiana etykiet czy naklejek jak zwal tak zwał i drugi kierowca laduje mój towar i wraca do Pl do Legnicy śmiech na sali co się robi w Pl a złodzieje robia hajs a kierowca ma jeździć za 4 max 5.500 brutoo najlepiej pajace
- Czemu mówi się coś a ukrywa kolejne kłamstwa czemu firmy z Moskwy sa w pl i zatrudniają tyko Ukraińców. A firma jest z Wlkp firma na G...ka czerwone logo i Flix...s może jeździć po Pl a to firma z Niemiec i zanizac stawki a Polskie firmy za granicą karaja tak na początek i czemu prywatne firmy płacą za 4tys.zl za miesiac jazda w około komina a domy maja w Hiszpani i lokują kase za granicą kosztem kierowców ktoś może odp ?
- Gosciu pierdolisz Rumuni jezdza starymi Tirami i jakos nikt ich nie zatrzymuje.