PIERWSZE zajęcia praktyczne Natalii w OSK Kaskader // pierwsza jazda autem // jazda autem WORD
- pierwszo rzedny instruktor ! moj nawet nie pokazal ja ruszac tylko powiedzial powolutku z sprzegla i delikatnie gazu i na miasto a to byla pierwsza godzina jazdy . A na miescie powiedzial ze nimam narazie dynamiki jazdy. .. pierwszy jazda w samochodzie w zyciu.
- Super film
Na tej stronie też widziałem
optymalizacja sklepów internetowych Lublin mi się tam podobało.
- Fajna ta Natalia
- Strasznie fajny instruktor a ja mam prawko ale sobie oglądam
- Podczas włączania sprzęgła (popuszczania pedału) pięta powinna być oparta o podłoże, a nie wisieć w powietrzu!
- A da Pan numer do Pani Natalii😉
- Chciałbym zobaczyć w jej wykonaniu Fake driving School...:p
- Co się nie zrobi dla reklamy firmy
Gościu wymiatają wiem ze robisz to dla kasy ....
- Puszczając sprzęgło powinno trzymać się piętę opartą o podłogę, w każdym razie na jazdach jak nie opierałam o podłogę, to zbyt szybko spuszczałam nogę ze sprzęgła i samochód gasł, więc ze swojej strony nie polecam sposobu pokazanego na filmiku.
- smyrac xD
- ja oglądajacy to z kierownicą logitech g 29 xd
- Co do tego popuszczania sprzegla to moim zdaniem latwiejsze wyczuwanie sprzegla jest jak sie robi to stopa i nie odrywa piety ale jak kto woli
- rewelacyjnie))
- Miałem zdawać jeszcze prawko na motocykl ale po tym chlewie z prawem jazdy na auto mam to gdzieś. Durne wymagania które nijak mają się do tego jak ludzie w polsce jeżdżą. Nie wspomnę o dwóch egzaminatorach, (bo zdałem za 2) jeden egzaminator miał chyba problemy w domu bo darł pizdę jak przypalana świnia, a drugi z kolei sobie przysnął podczas jazdy no ja pierdolę
- moj instruktor wiecej gada o sile odsrodkowej i dobrym ustawieniu rak na kierownicy niz o biegach i sprzegle. Poza tym duzo mi pomaga przy skrzyzowaniach i zmianie biegu, na pierwszych jazdach to ja tylko mialam dodawac gazu i dawac kierunkowskazy gdy mi powie. Ja totalnie nie wyczowam sprzegla a o tym zeby noge podnosic do gory to nie slyszalam, ale sprobuje moze bedzie lepiej.
- Więcej takich filmików ☺️
- imo to duzo takich pierdół bezsensu xD
- serio ? ja mam juz druga jazde i baba ani razu o tym nie wspomniała. a mnie tak prawe kolano boli aktualnie ze dzisiaj na jezdzie 3h zdychalam a tu wystarczylo podniesc fotel, ja pierdole. generalnie dowiedzialam sie wiecej z tego filmiku niz od aktualnej intruktorki baby mojej xd
- Super instruktor , mój tylko zwiększał mój stres . Zdałam prawo jazdy 10 lat temu , bardzo mało jeździłam bo się bałam . Od ośmiu lat mieszkam w Szkocji i po 9 lekcjach z instruktorem jeżdżę sama choć chaotycznie jak się zestresuje . Nie wiem jak długo wytrzyma moja skrzynia biegow ale dzięki temu filmowi bede dalej ćwiczyć . Pozdrawiam
- Ładne ma zderzaki