Poznaj:


Oglądalność: 822078, czas 2m 34s, ocena 7760, reakcje 298. Oglądaj "Naukę jazdy" na http://ttv.pl oraz w player.pl: https://player.pl/programy-online/nauka-jazdy-odcinki,507/odcinek-2,S07E02,114053 Subskrybuj TTV: https://www.youtube.com/channel/UCGcoim6d_uCndwGm_Rq7Nuw?sub_confirmation=1 Perypetie kandydatów na kierowców, którzy pod okiem instruktorów uczą się jeździć na Śląsku i w Krakowie. Będziemy śledzić zmagania kilkunastu kursantów. Przyszli kierowcy będą się szkolić po okiem charyzmatycznych instruktorów – Anetty Gniezińs .




Pierwsza lekcja jazdy nie poszła temu kursantowi najlepiej [Nauka jazdy]

- Zobacz cały odcinek w Player: https://player.pl/programy-online/nauka-jazdy-odcinki,507/odcinek-2,S07E02,114053
- Nie no pierwsze jazdy to jest taki ubaw, przynajmniej u mnie był. Ale jak instruktor fajny, to nie ma stresu, więc człowiek szybko zaczyna ogarniać.
- brakuje pani edytki w nowszej edycji ;/
- Ja dziś jadę na pierwszą jazdę nigdy nie jeździłem zobaczymy jak będzie
- Cringe
- oj pierwszy zaz za kółkiem zawsze był dramatyczny
- Słodziak
- Ogólnie to bardzo lubię tę instruktorkę, taka sympatyczna babka z jajem, ale trochę się zdziwiłam, bo Mi na pierwszych jazdach instruktor pomagał z kierownicą (w sensie kręcić) a tu Pani: "ojojoj" i nic siedzi sobie i patrzy jak chłop po chodniku jedzie 😅🙈
- W trakcie egzaminu każde zadanie wykonane nieprawidłowo można 1 raz powtórzyć. W przypadku gdy osoba dwa razy to samo zadanie wykonana nieprawidłowo uzyskuje negatywny wynik z egzaminu. Nie ma natomiast możliwości powtórzenia zadania w sytuacji gdy zdający spowoduje bezpośrednie zagrożenie dla ruchu drogowego. Dzisiaj jest tak łatwo zdać.
- Ale kasztan jak on jeździ
- a to nie powinno być w poslce tak, że pierw uczy się prowadzić pojazd na placu? a dopiero potem wyjeżdża na ulice? XD
- BMW pasuje do tego Sebixa.
- Ale żłoby się trafiają... współczuję instruktorom 🤣🤣🤣
- Najpierw powinna mu była wytłumaczyć co to w ogóle jest samochód, jak jest zbudowany, a ta go bez tego puszcza w miasto
- Dzień dobry
- Czemu on na drogę wyjechał jak nawet nie umie zahamować ?
- 0:07 jazda po chodniku. Co to za instruktor ?
- Gość w ogóle nie powinien z placu wyjechać
- Będąc teraz w trakcie jazd, uważam, że jednak dobrze jeżdżę 🤪🤪🤪😂🙈
- To jest udawane.. nikt tak nie jeździ