Piekarnia w Żarkach - Piotr Kaszyński z synem
- dlaczego nie sieje mąki ? brudas
- Pierwsza pozytywna opinia na youtube dla tego Pana i jego Piekarni naprawdę to jest Tradycja przez duże T. A wiem co mówię bo jestem wyuczony tego zawodu w takim duchu i na takich technologiach .
Więcej na stronie znajdziecie
polerowanie reflektorów lublin tu wykonasz , też to widziałem.
- Ciekawe jak Piekarze radzą sobie z higiena osobistą
Ja słyszałam od znajomej która sprzątała w piekarni że swoją to chcą aby pracę szanować a jej to olewali celowo rzucili papierki , pety
Kobietka zwolniła się
Powiedziała że to wielkie dziadostwo
- Miłość do chleba wypisana na twarzy 💗 przyjemnie oglądać ludzi z pasja.
- w 1965 bylem uczniem w piekarni gs blachownia k/Czestochowy i uczylem sie na takich urzadzeniach/mirszlka,dzielarka bajta i piec mechanik/ pozniej mialem wlasna piekarnie czasem maka jest z ziarna porosnietego i jest gorszej jakosci tenchleb jest tzw.mieszany,mazowiecki,zytni-mleczny i wiele innych zapach i atmsfera tradycyjnej piekarni i rzeczywisie zawodowcy
- Szacunek dla kazdego piekarza.
- Bardzo fajny miły człowiek.ktury z wielką pasją opowiada o swojej pracy.widac bardzo fajna piekarnia tylko trochę za ciemno tam jest.powinno być bardziej widniej.
- Byłem jadłem i polecam. Nie wiedziałem że mam 5km do takiej perełki :D
- Aczapa na lbie gdzie PIEKARZU
- Fajny gosc
- Pamietam z okresu dzieciństwa cudowny zapach dochodzacy z piekarni a te droźdźowe buleczki to było cudo .Powodzenia w tej pracy oby nie zmarnowali wszystko wiedzący i nowocześni wodzowie .
- Brawo dla Pana Piotra tak powinno się robić chlebek
- Proszę bardzo stara maszyna a świetnie daje rade
- 🐒🐒 Maja.
Piekarz to ma klawe życie nigdy nie zabraknie mu chleba bidy nie ma 🤗 a tak poważnie człowiek narobi sie ale to sztuka dziś upiec dobry chleb pozdrawiam piekarzy w małych rodzinnych
piekarniach.Ci w marketach to chemia...👎👎👎
- Sam jestem właścicielem piekarni i wiem co czuje pan który opowiada sam się cieszę na każdy wypieczony chlebek pozdrawiam serdecznie zdrówka
- Pierwszy filmik o chlebie który mnie od razu rozbawił :) bardzo fajny piekarz. Czy słyszałem drożdże?
- 👏👏👏👏👏❤️
- Gorlitz Panie od chlebka. 😍😍😍😍
-
4:18 Mina Pawła bezcenna. Paweł chyba wie coś nieco innego na temat tego zakwasu, czego chyba nie wie pan Piotr.
- Najgorzej popełnić błąd przy produkcji filmowej.
2:58 Tutaj jest tylko woda sól mąka i ten kwas żytni.
0:59 Paweł daj paczkę drożdży.
Poza tym spotkać takiego człowieka na swojej drodze to tak jakby znaleźć złoto.