Piekarnia Goszczyński
- Доброго дня.цікавить робота на Пекарні для сімейної пари.
- Ciekawa praca, tylko że ciężka fizycznie niestety :(
- Fajny filmik. Chcialam sie dowiedziec czy jest mozliwe aby zasuszyc zakwas na chleb na pare miesiecy aby go ciagle nie trzeba bylo dokarmiac? Dziekuje za porade i pozdrawiam serdecznie!
- Chcemy więcej.
- Uczyłem się zawodu piekarza u pana Mariusza Goszczyńskiego,to były czasy.
- Super filmik,fajna muzyka.