Piekarnia, Cukiernia Tęgoborze
- Szkoda tylko, że masy i kremy (w deserach, tortach) są w większości na margarynie co nie smakuje za dobrze 🙈
- Moi rodzice mają dom w Biała woda uwielbiamy wasz chleb i nie tylko życzymy Państwu wszystkiego dobrego
- ❤️🍩🥯🥯🥯🥯🍰🍞🥖🇬🇧
- z mojej rodziny tom pracuje