Poznaj:


Oglądalność: 6189721, czas 4m 36s, ocena 61374, reakcje 1186. 📀 Zamów Muzykę Współczesną na winylu http://www.pezet81.pl 🎧 Posłuchaj Muzyki Współczesnej w serwisach streamingowych - http://soundline.biz/PezetMuzykawspolczesna Rap: Pezet Muzyka: Auer, Piotr Lewandowski Video: PWEE3000 Mix i mastering: Rafał Smoleń Studio: EREM Studio Producent wykonawczy: Zbyszek Niedziałek, Pezet Project manager: Jurek Parapura Label: Pezet Album dostępny na empik.com i w serwisach z muzyką cyfrową: http://www.soundline.biz/PezetMuzykawspo .




Pezet - Dom (prod. Auer, Łysy)

- Mój rocznik 91 :). Pokolenie Pezeta, Sokoła..... raperzy, którym wybija 40... Ciągle kupuję płyty.. coś wspaniałego posłuchać w drodze te teksy i przemyśeć parę spraw. Proszę twórzcie dalej !
- Pamietam jak jechałam z moja sis i to leciało w aucie ta nuta jest kozacka
- Paweł, "ty nie wróciłeś, ty zawsze tu byłeś". Świetna, spójna wypowiedź. Czy wers, czy 12, świetne cuty Panda
- Kocham😍
- Gdy słucham tego numeru przympniaja mi się stare albumy Pawła. Szacunek, nadal te same emocje nadal czuję jak we mnie to wnika
- może kiedyś zobaczysz ten komentarz i sięgniesz pamięcią dawnych chwil
- Cudo Panie Pezecie
- Jaki to jest typ beatu
bo chciałbym wyszukać podobnego i napisać jakąś piosenkę bo mega ten beat mi siedzi
bardzo proszę o pomoc
- Pisząc komentarze zazwyczaj skupiacie się na Pezecie a szkoda że nie zwracacie tak chętnie uwagi na Auera który zrobił moim zdaniem świetną muzykę
- Kiedy zastanawiasz się co znaczy odbić w dobrą stronę.
- Zaj3bistu
- Magia 😀
- Człowieku życzę Ci wszystkiego co sobie życzysz , wierzę w Ciebie ! Twoja muzuka jest bliska mojemu sercu jestem w podobnej sytuacji . Pogody ducha w wierzę w Boga . Nie poddawaj się!!!
- Wszyscy są święci jak mówią o grzechach bliźniego
- Ten "raper" ogłosił, że będzie grał na koncertach tylko dla zaszczepionych.
Konformizm, strach, uległość wobec rządu - prawdziwy rap czegoś takiego nie zna.
Zatem okazało się, że mamy do czynienia nie z raperem tylko ze zwykłą popową strachliwą popierdółką. Wszystkie krążki tego faszysty lecą do kosza. Nie - dziękuję. Łapka w dół.
- Ja pierniczę majstersztyk..... Geniusz...
- 1:36 ale kozak bassik 💪
- Nie oszukasz siebie, choć byś najbardziej w to wierzył
- szkoda ze dopiero dzis tu trafilem
- Stary, dobry, poczciwy Pezet. Pieprzyć new school i dzisiejszych raperów z autotunem! Stara Gwardia wciąż trzyma Wartę 😄