Osobówka wbiła się w drzewo tuż za barierą drogową! #Pomoc_Drogowa
- Od kiedy to u misinca kobita jeździ ? Wymysł TVNu o równouprawnienie, gdzie pokazują że baba się do tego nie nadaje, czy pokazanie że równouprawnienie faktycznie nie ma sensu ?
- Ja wole samemu jeździć i sobie radze,nie wiem po co we dwie osoby do tego.
- 😂😂😂
Auto na wzniesienu przechylone a oni ciagną za koła ...buehuehehhe to dlatego brak 2giej czesci filmu.. jak peugeot im wywija kozła i leci z przepasci w dół😂😂
- Parytet zachowany i zero porzytku...
- Jaka fajna żonka, bierzemy na ślub ty i ja...
- Tylko czemu wyciąga auto pod takim kątem a nie po prostu po śladach do tyłu ?
- przed* nie za
- Czemu tak krótko
- osoba pomagajaca pierwsza klasa ;-P
- Nosz kurcze nie mogliście dać dłuższego odc
- Ustawka 🌴
- 21
- ta 206-tka chyba wazy ze 4 tony, ślady po kołach jakby czolg przejechał xD
- W zasadzie chłop samemu dałby radę...
- Ja bym 206 tam nie łapał :)
- Akcent górolski
- za? a nie przed?
- Fajnje
- Jak to nie wiadomo z jakich przyczyn? Chłop chciał se bokiem polecieć
- Oj z tymi paznokciami do tej roboty to nie za bardzo