NOCLEGI U WIEŚKA - NAJLEPSZE NA ROZTOCZU
- jakie to piękne
- kiedy wolny termin?
- Wiesiek na zawsze w naszych sercach [*]
- gwiazdor rynsztoku, patologia i syf
- Przecież to świat ogląda....wstyd dla Polski... powinno być zakazane pokazywanie takiego szamba...
- ciekawy pansjonat
- Jeszce aktywne
- ALE MA CYCKI DWIE PUMY
- Wiesiek na zawsze w naszej pamięci [*]
- Pozdro z Jozefowa (:
- Muzyka ryje banie xd auuu
- nuta cypis najebmy sie
- Lubelskie pozdrawia!
- nieeee patologia jebana
- muzyka rozpierdala
-
2:27 ja ksie nazywa ta nuta ?:D zajebista
- Muzyka z końcówki istnieje pełna wersja ? :D
- Dzwonił ktoś na numer telefonu podany na końcu? :D
- Dobre!!!!
- Końcowa nuta jak by ktoś mógł podać tytuł :)