Poznaj:


Oglądalność: 2203, czas 10m 12s, ocena 66, reakcje 50. Ranking najśmieszniejszych, najlepszy i najgorszych nazw. Daniel Piesto - prawnik, od 12 lat inwestuje w nieruchomości, prowadzi z żoną firmy zajmujące się najmem i remontami. Pasjonat sportów. Rusza sprzedaż książki: "Kryzysodporność", https://panstwopiesto.pl/produkt/kryzysoodpornosc-zarzadzanie-pieniedzmi-w-trudnych-czasach/ Udzielamy porad prawnych dotyczących nieruchomości: https://panstwopiesto.pl/produkt/konsultacje-godzina/ Nasza pierwsza książka: https://panstwopiesto. .




NIE NAZYWAJ TAK BIURA NIERUCHOMOŚCI

- Szydzisz z tych twórców nazw, że „nie szanują języka polskiego”, po czym sam mówisz, że „być może są DOBZI w tym, co robią” xD
https://obcyjezykpolski.pl/dobrzy-nie-dobzi-ludzie/

Wole Agnieszkę, bo jest miła i pokorna.
- Wiem że to nie w temacie odcinka ale chyba miał pan rację z tym korzystaniem z tarczy kryzysowej. Serwisuję maszyny w kilku firmach i praktycznie wszędzie albo sanepid albo inspekcja pracy. Tarcza musi się zwrócić 😁
Więcej macie na tej stronie spaforyou.com.pl - depilacja woskiem tu skorzystasz , jak nie to nie wiem. - Na Facebooku dziś zobaczyłem sponsorowany link do "nieruchomi.pl" prestiżowe apartamenty w Krakowie. Ta nazwa to 1 miejsce w kategorii tragedia.
- Z tych najśmieszniejszych nazw, to przy pierwszym myślałem że spadne z krzesła...
- Dzień dobry, jestem Twoją widzką, prowadzę fundację która pomaga osobom uzależnionym od narkotyków. Z powodu epidemii koronawirusa środki którymi dysponujemy są niewystarczające. Brakuje nam na żywność i opatrunki dla naszych podopiecznych. Nie śmiem prosić o wpłatę, jedyne o co proszę to udostępnienie zbiórki dalej. Byłabym bardzo wdzięczna. Ola Stańczak, wiceprezes Fundacji Polityki Społecznej Prekursor. https://zrzutka.pl/5ruk5x?utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=sharing_button&fbclid=IwAR33110e83oWYxr9ueIm_nuzYf4PsYgikNCY7lSivCkt54an_5crfvE6_G0
- Bardzo subjektywne wydaje sie byc to ocenianie nazw firm. "En casa" z listy z filmu, z ktora wspolpracowalem w Wilanowie dla mnie np. brzmi profesjonalnie. Bez złośliwości dodam, że "Państwo Piesto" wydaje się być bardziej zaskakujacym nazwowym projektem... Pozdrawiam :)
- Papież i Ojcze Nasz najlepsze xD
- Teraz trafiłem na agencję CITIHAUS. Eh, szkoda, że dopiero teraz.
- Te nazwy z nazwiskami, oraz proste lecz treściwe "kluczidom" są ok, moim zdaniem biznes nieruchomości przez to że wiąże się z dużym hajsem, to nie powinien być nazywany w jakiś sposób komiczny, nie każdy żart zrozumie, a połączenie słów polskich i angielskich to już w ogóle komedia
- Zakład Pogrzebowy "Radość" ;)
- no to może jeszcze nazwy deweloperów, albo nazwy inwestycji?
- Co waszym zdaniem byście zrobili mając na koncie 40 tys i dużą zdolność kredytowa ?Stałe zarobki i prace nawet jeśli by zamknęli gospodarkę,oczywiście jeszcze poduszkę finansowa na 6 miesięcy,
Kupic mieszkanie pod wynajem w mniejszym mieście tkj:
1. Kielce ( sa tam uczelnie, miasto wojewódzkie, ) rynek wtórny mieszkanie 200 tys do remontu (koszt ok 30-50tys), pierwotnym od 300tys w górę
2. Namyslow ( kilka wielkich firm , brak uczelni ) wtórny rynek 130 tys a pierwotny 200 tys.
3. Wroclaw i bliska okolica ceny juz grubo ponad 350 tys
Pozdrawiam Mieczyslaw
- (Nazwisko) nieruchomości to jedna z lepszych opcji bo trzeba mieć do tego odwagę i czuje się że ktoś bardziej będzie się starał w takiej firmie bo automatycznie z nią kojarzony i będzie dbał o swój wizerunek.
- Gero Nieruchomości czy Sobowiec Nieruchomości ? Nazwa mojego biura nieruchomości wyszła od mojego lokalnego pseudonimu jeśli "urosniemy" przyda się re-branding. Nazwisko jest fajną sugestią. Pozdrawiam
- Freedom Nieruchomości
- W napięciu liczyliśmy na wyróżnienie przynajmniej w jednej z kategorii, nie wiedzieliśmy tylko której :D
https://drbroker.pl/
- 1:42 taki jest ponglish
- Dr Doom
- Daniel, Ty jesteś tak zajefajny..... Może nie chciałabym bz Tobą robić interesów, bo lubię działać solo, mieć zyski solo i nie słuchać się kogoś, ale mieć takiego znajomego to bajka. Cynizm, poczucie humoru geniaaaalne
- Co tu dużo mówić. Ja po obejrzeniu pierwszy raz wywiadu z panem zastanawiałem się o co chodzi z tą nazwą "Państwo Piesto"? Gdzie tego państwa szukać na mapie? Co tam jest takiego ciekawego że ktoś kanał na YT o tym robi?🤣 A tak na poważnie to uważam że użycie nazwiska w nazwie dodaje firmie powagi, wzbudza zaufanie (bo ktoś się "podpisuje" pod tym co robi) i nawet młoda firma sprawia wrażenie jakby od pokoleń zajmowała się tym czym się zajmuje. Pozdrawiam 😎👍