Nauka Jazdy Sezon 1 Odcinek 3
-
19:02 GOSIA:TYLKO NIE POD PRĄD (x2)!
BENEK:JE...
GOSIA:NO ALE BENEK NO POD PRĄD JEDZIESZ!
BENEK:KURRR!
GOSIA:NO WIDZISZ JAK CI ZAMRUGAŁ? NO COFAJ (x2) TU NIE MA CZASU! KRĘĆ W LEWO! TO NIE SĄ ŻARTY!
- Wspaniała instruktorka!
- Urszula z Jarocina xDDD
- Ale to jest zajebiste, oglądałem jak byłem dzieckiem, a teraz sam będę zdawał :)
- klasyk każdego iunstruktora to woda w aucie
- Witaminki ? hah już wiem jakie😂
- jd
- A teraz instruktorzy tylko w komórce .Niema teraz normalnych
-
12:05 -
12:11
- Ta w okularach blondynka niby w służbie zdrowia pracuję pielęgniarka w i dodatku która pomoc niesie drugiemu człowiekowi a tu chce ludzi porozjeżdzac na pasach Debilka😡
- Uwielbiam oglądać mogłabym tak ciągle te odcinki są najlepsze 😁 i Ci Instruktorzy szkoda,że ja takich nie miałam ☹️ A teraz to badziewie nawet nie chce się oglądać
- Jaką piz*ą trzeba byc zeby na L sie wydzierac
16:25
- 5.23 widać mikrofon na patyku u góry.
- A dało by rade wstawic tez odc z nowej serio Nauki Jazdy ?
- Alojz ze "Świętej wojny";)
- najlepsza seria - to nowe prawo jazdy na ttv sie nie umywa ;)
- Dzięki za wrzutę kocham ta naukę jazdy. Niestety Pani Małgosia i benek już nie żyją 😔
-
18:39 a pasy to gdzie pani ma ?:D
-
9:00 ta TARA na bluzie to waga opakowania bez Benka.
-
11:59- Łoo, łoo jaka góra
I ta reakcja instruktora xD