NAUKA JAZDY część 1
- No idziesz do domu no
- Nie chciałbym spotkac marysi na drodze
- Mamy rok 2021 a ona nadal nie przejechała przez rondo tak jak powinna :D
-
0:15 ja w ETS2
-
1:10
- Wygryw 😂😂😂
- Czy ona w końcu zdała?
- instruktorka nie żyje
- Kiedy wjeżdżam na rondo zawsze mam to w głowie.
- Trochę żal mi tej pani
- 2021, a śmieszy tak samo 😂😂
- No i co się teraz stało ?
To oni stoją źle 🤣
Ale rondo i tak wygrywa, jest moc 🤣🤣
- właśnie to nie ma sensu
- Siwy dym
-
0:18
- matko jedyna no idziesz do domu
- złoto XDDD
- Czy to rondo w Gliwicach obok cmentarza centralnego?
- A ta egzaminatorka tez. Jak ja jechałem pod prąd to mój instruktor odrazu zareagował.
- siwy dym