Poznaj:


Oglądalność: 435, czas 1m 43s, ocena 12, reakcje 12. Zobacz więcej: https://www.tvp.info/55981959/spis-powszechny-do-kiedy-mozna-sie-spisac-jakie-groza-kary #wieszwięcej 🔔 SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ NA YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UCzQZbOb86WvhOPoR7jgAfsA?sub_confirmation=1 📰 SPRAWDŹ AKTUALNE WIADOMOŚCI Z KRAJU I ZE ŚWIATA: https://www.tvp.info 👉 ODWIEDŹ NASZ PROFIL NA FACEBOOKU: https://www.facebook.com/tvp.info 👉 ŚLEDŹ TVP INFO NA TWITTERZE: https://twitter.com/tvp_info .




Narodowy Spis Powszechny. Dzisiaj wybrane punkty spisowe będą czynne do godz. 24:00

- Podałem tysiące razy ręce przez ostatnie 2 lata 🤝🗣️💨💦(nawet żulom,bezdomnym, obsmarkani śpikami,z rakami etc) ,bez maseczki i to samo całe wsie...nic sie nie dzieje..alfe przechodziliśmy wszyscy jeszcze w 2019 ..teraz delta i inne to juz pikuś ..nikt nie umarł na koronowiruska...wiadomo dopisali tam niektórym ..np .rakowcom,astma z kilkudziesiecio letnim pijaństwem,w domach starców ,w domach opieki społecznej etc. i po szczypawkach,respiratorkach,antybiotykach sporo geriatrii i nie tylko poszło do grobku.
- przestępcy z PiS zniszczyliście nasz kraj
Ja tam tu widziałem, https://shooterready.pl/ , można zawsze zdobyć nową wiedzę. - Widzę, że niektórzy tak tu spamują, że aż strach.
- obowiązek każdego świadomego Polaka to jest uniknięcie spisku nie odmowa, unikniecie.
- gdzie bilionowe Reparacje Wojenne ze strony Niemiec dla Polski a także od Czerwonych Rosji za te nie wyobrażalne krzywdy=do tej pory tysiące obrazów i dzieł sztuki ,złoto i inne dobra i kosztowności nie są zwrócone, za zbrodnie , mordy ,ludobójstwo, gwałty, znęcania się fizyczne, obławy, wywozy, zabory, ponad 5 mln obywateli Polskich zamordowanych, zniszczone miasta,wsie,przemysł,1/3terytorium straciła Polska-kto rządził tym krajem ,że nie było i nadal nie ma konkretnych stanowczych działań-o tym róbcie programy, reportaże, audycje lub jakieś wzmianki, wspominajcie o tym i proszę czytających aby w miarę swoich możliwości coś robili w tej sprawie, głosowali na odpowiednie partie i ludzi, mówili, pisali, robili protesty ,manifestacje, pochody-wszystko pokojowo aż do do skutku bo za was Pan Bóg Wszystkiego nie Zrobi tak jak powiedział Jan Paweł II a nie czekali ,że samo się załatwi lub inni obok załatwią i żebyście nie musieli być ciągle tułaczami i parobkami Niemców i i innych i informowanie ,przypominanie aby Rząd Polski, Sejm, Dyplomacja czyniły konkretne stanowcze działania ,żądania a nie tylko obściskiwanie się, całowanie i klepanie po plecach i udawanie jakby nic się nigdy nic nie stało. Temat ważny- to nie jest 10 złotych lub Euro ,że ot tak można machnąć na to ręką-nikt Niemcy nie zwolnił z tej odpowiedzialności chyba ,że dyktat Kremla a na pewno nie zwolnił z tej odpowiedzialności Naród Polski i ja. Niemcy i czerwoni zrobili z nas dziadów ,zabrali nam przyszłość dranie-teraz muszą poczuwać się do odpowiedzialności-łaski nie robią-wymaga tego jako taka przyzwoitość- z tego co wiem Żydzi brali już Reparacje Wojenne -dostali i dostają od Niemców......
- podatki, podatki, podatki... teraz czas na katastralny! Bolszewicki PIS dostaje piany, że ktoś może śmieć mieć większe lokum niż "magiczne" 70m2???!!! A domiar mu niech wyląduje pod mostem! Grunt, żeby kasy na wódę i szlugi dla pisowskiego elektoratu nie zabrakło!
- Anty Narodowy sPiSek nielegalnie przymusowy !
- Chcę 4 dawki teraz sputnik V... Super jest.. Spis oczywiście tylko 2 żony nie mogę znaleźć..
- POZDRAWIAMY WSZYSTKICH KOMENTUJĄCYCH!!
TVP