Największy koszmar HONDZIARZA!! 😵😶🤫 #motoryzacja #samochody #lifestyle #śmieszne #honda
- Preludka 4 tez trochę pije 😁
- Honda może bez oleju jeździć więcale nie koszmar
- mój type R też wpierdala jak poj*bany olej. Dlatego 5 w bagażniku zawsze musi być 😂 pozdrawiam Hondziarzy.
- Ja pierdole do Choroszczy
- Ustawione xD mam nadzieje ze kazdy zrozumial ze to ironia
- Suche jak bagnet w civic kto oglondam kickster
- Suche to jak bagnet w Civicu 😁 ( tez jestem hondziarzem )
- Czemu nie subowalem cię wcześniej
- Dobre
- Życie ucieka jak olej z V-teca
- Hahah dobre