NAJGORSZE tłumaczenia PIOSENEK
- Czekam na "jest trochę motyk w tym domu"
- PO PROSTU NIE MOGE Z TEGO TŁUMACZENIA SAVAGE
- Czy ktoś mnie poratuje i poda mi utwór lecący w tle w tym momencie:
7:35?
- idiotka
- Butterfly - latające masło
- Rozwaliło mnie to ,,Za dużo kroplówki, oj'' XD
-
5:30 Rap Arianny granoli
- Rockowania nie są najlepsze
- Jaki masz mikrofon?
- wow prostracja slucha nirvany szanuje
- Ostatnia pokazana w tym filmiku piosenka vs ja leżąca na dywanie kwicząca ze śmiechu i wijąca się w każdą stronę jak dusząca się ryba ( po odstawieniu tego drugi raz zdałam sobie sprawę że to Savage )
- Ja: widzę kurta na miniaturce
Ja: wchodzę
- PROSTRACJA przewidziała MONIE LISE! XDDDDDDD
-
8:58 xDDDD pdrazu sie skapnalem ze savage
- Kocham to:
"boooo.....T A K"
-
5:36 me: ał
- Ta końcówka ja nie mogę 😂😂😂😂🤣🤣🤣🥰😘
- WAP JEST NAJGORSZE
- jestem gownem ayy
- Ta która czyta brzmi jak BaZukeł xddd