Poznaj:


Oglądalność: 152453, czas 10m 40s, ocena 8599, reakcje 563. 💄 Instagram: truebeautyisinternal 🥳 Jeżeli Wam się podobało, to zostawcie kciuka 👍 Kochani! W dzisiejszym filmie wymieniam najgorsze, najwyższe, albo najbardziej niepraktyczne opakowania kosmetyków 😊 💬 Bądźmy w kontakcie: 💙 Instagram: truebeautyisinternal 💙 TikTok: truebeautyofficial 💙 Instagram Gacusia: mopsgacus 💌 KONTAKT: truebeautyisinternal@gmail.com 💄 .




NAJGORSZE OPAKOWANIA KOSMETYKÓW | Julia Wieniawa, Kylie Jenner...

- 6:33 kupiła bym zajebiste XD
- Tisane w sztyfcie
Tu sobie zobacz obsługa prawna firm lublin jak nie szukaj w google. - w drugiej palecie z diora jest 1 pacynka do makijazu i maly pedzel
- Cute w tych gumeczkach i koczkach ❤️
- Przecież nie trzeba kłaść palcem, przecież można pomalować gąbeczką do cieni lub do pędzelkiem do cieni, jeśli ktoś nie chce brudzić palców. ( Trzeba umieć myśleć.)
- Co oni zrobili tej biednej czaszce?! Bidulka...
- Pięknie wyglądasz. Lubię cię za to że pokazujesz się "odpicowana" ale też tak totalnie naturalne bez makijażu
- oj to kostka chyba nie polubisz...
- Yyy-yyyy-y nie zdecydowanie nie jesteś dziwna ja też nie nawidze dotykać pieniendzy
- Kredki do ust których nie da się zatemperowac zwykla tepmerowka bo sa za duze a szybko sie tępią...
- Na suche usta najlepszy jest olejek z alterry
- A propos pacynek. Można kupić 50 sztuk za niecałe 5 zł na allegro
- To, że opakowanie wygląda tanio, nie podoba nam się czy jest dziwne to mały pikuś. Gorzej jak przez rodzaj opakowania korzystanie z produktu jest niehigieniczne, jak te słoiczki z mazidłami na usta albo jak opakowanie utrudnia korzystanie z produktu, jest nieporęczne, jak przedstawiony korektor. Mnie denerwują słoiczki z kremami jak mają wewnątrz ranty i trzeba się nieźle natrudzić aby spod nich wydłubywać krem. Im prostsze w formie opakowanie tym lepiej. Nadrobić można jakością opakowania, ładnymi etykietami a przede wszystkim zawartością.
- Uwielbiam te perfumy w białej czaszce w złotej koronie <3 Trzymają się mega i na zimę uwielbiam <3
- czaszki sa superanckie
- Polecam pomadkę „Regenerum”
- To nie jest hejt czy coś, po prostu troszkę mnie niefajnie poruszył fakt ostatniego produktu. Ile wywaliłaś tych kredek za jak sama stwierdziłaś 69 zł? Czy nie uważasz ze to marnotrawstwo - nie mówię ze twoich pieniędzy, bo są twoje i robisz z nimi co zechcesz - ale produktu? Średnio to ekologiczne i ekonomicznie bolesne. Taki produkt można oddać komuś, wrzucić chociażby na olx czy vinted, jak nie zależy Ci na pieniądzach to za darmo. Pewnie sporo osób by się o to zabijało, nawet jeśli są używane. Taka na przykład Red Lipstick Monster kiedy niedawno robiła przegląd kosmetyków oddała ogromną cześć zbiorów postronnym osobą. To nie jest naskok na Ciebie, bo doceniam twoją pracę i cały twój kanał, jak i twoja osobę. Chodzi po prostu o niepotrzebne marnowanie rzeczy, nie ważne czy kosztownych czy nie.
- Prze piękna 😍😍😍😍😍 jesteś najleprzą panną młodą jaką znam
- Przezroczysta paleta Dior pochodzi z serii backstage stworzonej z myślą o makijażystach, którym kolorowe opakowania są po prostu niepotrzebne bo to dla nich kolejna paleta, z którą na codzień pracują i wolą raczej wygodę użytkowania i brak konieczności otwierania by zobaczyć jakie w środku są kolory
- ta paletka chanel ma cienie jak moja paletka z wibo z przed 2 latXHDHXHDHXD