Najgorsze gotowce z Allegro 2020 | Omijajcie te oferty!
- co powiesz na gotowce polesingowe ?
- o jestem akurat w rocznice
Zerknij sobie też i tu
wiązanki na pogrzeb i kiwaty Lublin tu kupisz mi się tam podobało.
- Każdy kto dal łapkę w dół był tym chujkiem co chciał wyrolowac kogoś na kupno tego kompa XDD
- Odcinek co prawda ma niecały rok ale wrzucam go właśnie do siebie na FB dla znajomych 🙂
- to jest obudowa Bandit BPG2 midi tower
-
9:18 ten proc ma taktowanie 4GHZ
- a na czym jest ta grupa
?
- "Komputery" z allegro sa skladane pod 10 letnie brajanki ktorym spodoba sie swiecaca obudowa i pomysli ze bedzie milion fpsow w grach a tacy rodzice mu to kupuja
- Cześć . Powiedz mi czy jest sens zamieniać q6600 na xeona pod 775 czy lepiej zmienić platformę na coś nowszego ?
- siema gargamel
- w pierwszym gotowcu na obudowie jest nawet zamazane logo producenta, po co to nie wiem xD
-
0:05 A właściwie powinieneś był to zrobić
- Po prostu...:-)
- Hej szukam Pc i może zrobiłbyś film o "Gotowcach" za około 3000zł godnych uwagi?
- Serio, czepiac sie obudowy bo moze byc z chin lub krajowego producenta ktory nie przedaje ich na sztuki a firmie na umowie o wylacznosci ? obudowa calkiem fajna, no led-ów nielubie ale mimo to wyglada bardzo funkcjonalnie i ladnie. jak dla mnie goguśu robisz recenzje markowo popisowo nizeli technicznie co sie mija jak dla mnie
- Mam wrażenie że te graty są na równym poziomie z moim dziadkiem z 2008r 😂 albo nawet są gorsze co niektóre.
- dla zasięgu, kto w 2021 ?
- Widzisz mnie
- a karta graficzna w pierwszym??
- Nic nie przebije mojego gotowca którego kupiłem od osoby prywatnej która własnoręcznie go składała.
Takiego Wieś tuningu nikt nie przeżył co ja.
Chłodzenie OEM na R7 3700x z podstawki FM2 ale o dziwo z rdzeniem miedzianym a plastikowe zapinki AM4 na płycie przykręcone na kołki od wentylatora.
Później jest jeszcze lepiej bo zasilacz po przejściach z częściowo odsłoniętymi przewodami od jednej z wtyczek 4pin CPU i dodatkowo dolutowywany kabel 6+2 do zasilania GTX 1070 8GB.
Ale to jeszcze nic bo cały komputer przeżył powódź i w obudowie ATX od Pentium 1 po prostu był zaschnięty muł który częściowo został ogarnięty przez sprzedającego.