Poznaj:


Oglądalność: 248791, czas 21m 22s, ocena 3540, reakcje 460. Samochody elektryczne są nudne? Zabierają nam prawdziwą motoryzację? Są przeznaczone dla eko-dziwiaków, którzy chcą jeździć po przedmieściach z prędkością 20 km/h? Nie bardziej mylnego. Oto auto, które przełamuje wszelkie bariery. Miłego odbioru! .




Motoryzacyjny kosmos, czyli Audi e-tron GT

- Obłędny jest ten e-tron
- Elektryki jestem na tak.
A tu może zerkałeś projektplus.com.pl , mam nadzieje że znajdziecie tu informacje. - Największym atutem samochodów elektrycznych jest dla kierowcy widok zielonej tablicy rejestracyjnej. Ma się poczuć wyróżniony. Zza szyb zwyczajnego samochodu nie słychać że mówią o nim frajer .
- Najnowsze technologie zawsze ciągnęły za sobą koszty. Auto ponad 2t a zachowuje się jakby prawa fizyki nie istniały tego nie da się niedoecnić. Vorsprung durch Technik zobowiązuje
- Panie Adamie niech Pan zacznie testować czołgi bo w krótce w Polsce będą potrzebne na pewno.
- Od kilku lat mam już alergię na te przedrostki, prefiksy i sufiksy typu gt lub rs. Z amg też już się wyleczyłem. Jedno gó..wno. Na 7mce do kielc zostałem zdmuchnięty w moim amg przez grand cheeroke v8. Też miałem v8, miałem lepszą aerodynamikę, lepdzy docisk.
- Już widzę te kolejki pod ładowarkami
- I ten paskudny kolor rejestracji.....dramat!!!!!
- Szanowny panie RS7 w najmocniejszej wersji jest bardziej ekologiczny od tego Etrona Gt jesli spojrzymy na cały żywot auta.
- Błyskawicznie to bedziesz mandat płacił od 1 grudnia,także nie ma co się podniecac Adam
- fajna masz robote,ale z ekologia to te elektryki to maja nic ,wspolnego...
- wszystko pięknie nawet jak by to było najszybsze auto świata to dalej nie ma żadnego dzwięku po za dźwiękiem odkurzacza
- .....bajki o elektrykach i ich zasięgach,i rozrastających się sieci ładowarek.
- Plus za legalną radiostacje PMR ! :)
- Auto spoko, tylko co to za GT gdy co 2godziny jazdy niemiecką autostradą, godzina przerwy na szybką ładowarkę.
Pominę tak prozaiczną wycieczkę jak np. do bratanka na komunię, 450km w jedną stronę, 4godz przerwy pod domem/kościołem gdzie żadnych ładowarek nie ma i 450km spowrotem. Tym to dwudniowa eskapada, a starym dieslem to nawet tankować nie musiałem...
- Kozak
- Spotkali sie... Ehh wariaty, milo Was ogladac... Dzieki... 👍
- Prawdziwa motoryzacja umiera…
- 10:52/10:54 15:08/15:28
Skąd pochodzi ten dźwięk przy mocnych, maksymalnych skrętach kierownicą??


Czy ktoś może to wyjaśnić..
- Dziadostwo i tyle, na ladowarce 50KW trzeba ladowac auto 2h do 100%, a takie ladowarki sie buduje obecnie. W miejscowosciach turystycznych trzeba doliczyc kolejke, ktora czasami trwa nawet kilka goodzin. Ani tym na narty do Austrii ani do Chorwacji z malym dzieckiem.