MOJA PORANNA RUTYNA SPRZĄTANIA DOMU / WYSTARCZY TYLKO 30 MINUT!
- Sprzątanie czystego pokoju jest proste
- Piękny dom i super mama i gospodyni:))))
Tu polecam zerknąć
Linkedin husfarm aplication agriculture company , można poczytać.
- Oglądam film po raz setny 😂 jesteś WIELKA! Motywacyjnie 😂😅na lenia działasz ❤️
- Mam takie pytanie odnośnie suszarki tzn czy suszy Pani w niej wszystkie rzeczy czy zdążą się suszyć je tradycyjnie na takiej zwykłej suszarce? Taki mam dylemat bo mamy zamiar zakupić suszarkę i nie wiem jak to wygląda🙂
- Super ze uczysz dzieci pracy i pomocy, rzadko z tym sie spotykam. Mam wrazenie ze obecnie duzo dzieci wychowuje sie na leni I egoistow. Pozdrawiam 🙂
- W kanapie ostatnio znalazła się zaginiona szczoteczka do zębów 😁 oprócz tego jakieś patyczki, rurki, kredki... Świetne filmy 🙂
- Mogę prosić nazwę odkurzacza 😊? Firmę ? Jaki koszt ?
- u mnie nie oszukujmy się ale bardzo w rutynie pomaga roomba, robi większość roboty
- Ja nie wiem gdzie popełniam błąd, ale sprzątam codziennie ok 30 - 45 minut po przyjściu z pracy, a kolejnego dnia rano znów totalny bałagan. Dodatkowo powiem, że chyba moje całe mieszkanie ma tyle metrów co Twój salon, a i tak nie ogarniam tego😉 Masakra z tym bałaganem:/
- a jak u Was z korzystaniem z roomba? u mnie wybawienie
- przyjemny głos. ja wolę sobie ułatwiać, puścić roombę i mieć spokój :D
- Witam Aniu. Czyli lepsza parterowka? Jak patrze na filmik to jednak chyba wygodniej wszystko na 1 poziomie. Tez mam 3 dzieci i jestesmy przed budowa domku.
- Kup lub wypożycz sobie wertykulator pozbędziesz się tej suchej trawy a trawnik będzie w lepszej kondycji .
- To jest syf? Parę rzeczy na stole i parę ciuchow. Syf to jest u mnie
- Pani Aniu, jaki to odkurzacz? Chodzi o ten samoczyszczący :) szukałam w filmiku czy gdzieś padła nazwa, ale nie znalazłam
- U mnie tez skarpetki, piloty No i czasami telefon
- Jeśli chodzi o odkażanie ścierek - ten patent już dawno został uznany za zły nawyk. Wiele bakterii nie ginie w wysokiej temperaturze, a wręcz je wzmacnia. Lepiej już raz na tydzień wymienić gąbkę, jest to nieekologiczne, ale niestety, ważniejsze jest zdrowie.
- Piękny macie dom Aniu! Kuchnia i jadalnia 👍 Wystrój SUPER!!! No i okolica piękna!
Pozdrawiam 🤗
- Masz piekny dom, świetne filmiki, świetny kanał 👍mimo popatrzeć i posłuchac Ciebie 😚pozdrawiam!
- Nie wiem jak żyłam bez tych Twoich kanałów Aniu. Jesteś dla mnie super motywacją💛 robisz dobrą robotę!