Poznaj:


Oglądalność: 19469, czas 6m 19s, ocena 401, reakcje 34. 👉 GRUPA NA FACEBOOKU: http://bit.ly/Bekonolodzy 👉 Zaawansowana wyszukiwarka knajp: http://bit.ly/ZnajdzKnajpe 🍴🍴🍴 GDZIE JADŁEM: 🍰 PARLE PATISSIERE Grunwaldzka 33C fanpage: https://www.facebook.com/parlepatisserie/ 🍰 INNA PIEKARNIA Ratajczaka 39 fanpage: https://www.facebook.com/inna.piekarnia/ Podobało Ci się video? Subskrybuj mój kanał: http://bit.ly/SubnijBekon Muzyka: Deix (http://soundcloud.com/deixsound) + Google Audio Library Więcej jedzenia znajdziesz na .




MEGA CIACHA - Parle Patisserie vs. Inna Piekarnia | GASTRO VLOG #64

- Maciej pierdolisz, parle zajebiste, musisz iść tam na śniadanko. Zjada bo dupą
- Kolejny fajny odcinek. Muszę się przejść do "Innej piekarni".

Maciej, byłeś już na ramenie w Meh? (Poznań, Woźna)

BTW, uwielbiam beat z 0:34 :)
- https://pl.forvo.com/word/p%C3%A2tisserie/
- Jak będziesz w Gdyni to polecam Baranole, najlepsze burgery jakie jadlam w życiu:P
- 5 zeta za ładnego rogalika zamiast drożdżówki? Nie ma takiej opcji xD
- Zgadzam się z Tobą w 100 procentach. Koniecznie musisz spróbować makaroniki w Innej Piekarni. Najlepsze jakie jadłam 😊
- Jeżeli poszukujesz idealnej drożdżówki w Poznaniu to polecam (jako stały klient :D ) piekarnię przy placu Bernardyńskim. Moim zdaniem mają najlepsze drożdżówki z kruszonką- idealne ciasto, idealna kruszonka, idealny lukier <3 Mają też inne rodzaje np z serem, owocami, budyniem czy makiem. Jest też możliwość zamówienia kawy i zjedzenia na miejscu.
- Literówka w nazwie Parle Patisserie :) i co za tym niestety idzie zła wymowa . Jest to minus nazywania knajp francuskojęzycznymi słowamii, okazuje się, że nikt nie potrafi przeczytać :) Fajnie by było jednak dopytać obsługę i podać poprawną nazwę.
- Zmieniaj muzyke bo wkurwia juz
- Tania drozdzowka.... 5 zl. Gdzie ty mieszkasz? W Paryzu?
- A podjedziesz do Szczecina
- A gdzie muzyczka ?
- Musisz w takim razie koniecznie spróbować cukiernię Odette na ulicy Górskiego w Warszawie :-)
- Ale fajne odcinki ostatnio
- Nazwa "inna piekarnia" śmiesznie wypada w takiej dłuższej wypowiedzi.
- Dobry film na osłodę dnia