Poznaj:


Oglądalność: 139527, czas 10m 23s, ocena 7127, reakcje 726. Nowe małe komputery: https://bit.ly/2Rmmmkd W dzisiejszym materiale pokażę wam bardzo fajny mały komputerek HP ProDesk 600 G1. Jest to całkiem spoko maszynka którą można kupić w okolicach 500zł. Jeśli ktoś was szuka alternatywy śmiało można wybrać podobny komputer Lenovo ThinkCentre M72e Tiny. Film WPM o małym Lenovo: https://www.youtube.com/watch?v=muqmn8QbrBQ Kliknij 🔔 aby być na bieżąco z filmami. Subskrybuj: http://bit.ly/2BbruMw 0:00 - Wstęp 0:32 - HP ProDesk 600 .




Mały komputer za 500 zł

- Masełko co ty masz taki czerwony nochol ? Ty znowu wódkę piłeś ?
- to jest taki laptop czy podpinam to do laptopa i myk trohe fps wiencej?
- szkoda że nie ma HDMI moża by to przypiac za tv.
- Ty ja mam taki na informatyce 1BI pozdro
- Dawaj teraz do M2 egpu
- Myślicie że jest lepszy niż laptop od asusa core i3 nvidia 740 M?
- ZMASLO masz jakiś komputerek pod procesor i7-2670qm i SODIMM DDR3? mam sporo takich części i chciałbym wykorzystać je jako kolejny serwer
- Lubię takie maluchy. Zrób kiedyś materiał o fajnej mini obudowie.
- Czy mógłbyś zrobić poradnik jak postawić serwer do MC albo the Forest i czy jest to bezpłatne ? mam kompa na zbyciu i bym przy nim coś z chęcią pomajstrował :)
- Pytanie roku bezpośrednio do Ciebie Zmaslo!!!!!!!!!
Czy uciągnie bardziej zaawansowane gry Android na emulatorze BlueStacks? (z opcjami graficznymi na max - to ważne) np. PUBG, Asphalt 8/9, Genshin Impact, Shadowgun Legends, Darkness Rises, ARK: Survival Evolved, jakaś część "Gangsta" może i inne, które mają grafikę ładną i są ogólnie zasobożerne. Mógłbyś to sprawdzić? bardzo zależy mi na teście/odpowiedzi na te pytanie bo planowałem sobie coś podobnego kupić właśnie na emu androida na gierki pod TV (jako konsolka) ale nie wiem czy uciągnie taki komputerek tego emulatora na max grafice w grach chociaż w 30-40 klatkach....
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź o ile w ogóle przeczytasz to kiedykolwiek.........
- mi sie udało i3 8gb ram 500 gb ssd za 600
- To jest podstawowy komp dla graczy 😶😃
- o
- Czy to komputer ze śmietnika ??
- Pov:myślisz czy kupić tego pc po nic xD
- a raspberry nie robiłeś na server?
- Fajny ten hp.
- Fajnie by było gdybyś przy testach wydajności w minecraft wspominał, że jest on bez optifine
- Fajny komputerek, w UK traktowany jaki klient do serwera, ale po zamontowaniu i5 oraz dysku ssd o pojemności 250GB, można na nim normalnie pracować. Z tego co pamiętam, firma HP również produkowała monitory wraz z kieszenią na ten komputer, dzięki czemu wszystko zajmowało jeszcze mniej miejsca.
- Hej. Zrobisz odcinek jak zrobić serwer do minecraft?