Kursantka omal nie przejechała rowerzysty! [Nauka jazdy]
- Zobacz cały odcinek w Playerze:
https://player.pl/playerplus/programy-online/nauka-jazdy-odcinki,507/odcinek-6,S07E06,114057
- Zdaje się, że cały problem polegał na tym że laska zaczęła ruszać mając w d. rowerzystę który już próbował ją (zawalidrogę) ominąć. Chłop miał 100% racji.
Widziałem tu więcej
radzyń podlaski , zawsze też można w necie poszukać.
- Kocham ta instruktorke❤
- wjechała człowiekowi na ścieżkę rowerową zagrażając jednocześnie jego życiu a instruktorka mówi, że człowiek ma za dużo emocji.
- Za rozjezdzanie tych robaków na drogach powinno dostawać się nagrodę.
- Jak patrzę na te wszystkie sytuacje na drodze to jestem przerażony. Przede mną egzamin na egzaminatora WORD i zastanawiam się czy dobrze robię wchodząc do tego zawodu...
- tylko nie gas tylko nie zmieniała bieg
- Ale ściema. Gościu przypadkowo mikrofon miał ze tak wyraźnie go było słychać jak nadjechał rowerem ? Podstawiony typ
- Ten gościu na rowerze miał zielone
- Ja mam 11 lat i wiem którym pasem się jedzie. Znaki znam podstawowe. Tylko za 7 lat niewiem czy będę to dalej pamiętać...
- Ło Matko 🕳️🕳️🕳️🕳️
-
1:34, hahaha, wyjść ci tam?
- Zawsze ten sam rowerzysta. Mogliby mu chociaz kurteczkę zmienić :)
- Przykre jest podejście kierowców do rowerzystów. Jeżdżę od 14 lat jako kierowca i całe życie jako rowerzystka. Tak jakby rowerzyści byli wrogami. .. naprawdę chamskie było to podejście w tym filmie. Kursantka powinna się uczyć a nie ryczeć jak ...
- Gościu robi zdjęcie rejestracji L-ce XDDDD
- Trochę maciupinke wygląda jak Mela z 19+.
- scieszki rowerowe powinny bec tak jak kolejowe bezkolizyjne-sam jezdze na rowerze a k mac robi sie odwrotnie z tymi drogami.
- Ale Pani instruktorka się popisała. Widać na ujęciach, że piesi i rowerzyści mają zielone. A to, że samochód ma zieloną strzałkę warunkową to musi najpierw się zatrzymać i zobaczyć czy ktoś nie podchodzi/nie podjeżdża do pasów, jeżeli jest pewny, że nikogo nie ma to może przejeżdżać. Piesi i rowerzyści mają pierwszeństwo.
- Rower się prowadzi przez ulicę😳
- kiepska ta instruktorka, jesli pozwala kursantce wjechac na pasy i na nich stac.. zielone swiatlo tu nie ma nic do rzeczy, bo jesli nie ma mozliwosci kontynuacji jazdy, to musisz zatrzymac sie przed pasami, nawet jesli masz zielone.. w tym przypadku stal tam pojazd wiec powinni poczekac az on zwolni miejsce za pasami..