Kurs Excel 2016 Dla Początkujących - Część 1 - Wstęp
- Witam w klubie...
- Jak chcecie profesjonalnie potrafić w exel wejdzie na kanał hrejterzy :)
Na tej stronie też widziałem
depilacja Laserowa Rzeszów - może i więcej, ale czy ok?
- Well done !
- Dziekuje pieknie jasno i na temat.
- Cześć, dopiero zaczynam przygodę z Excelem i niestety mam dostęp tylko do tego internetowego w aplikacji Chrom. Niestety nie wiem czemu ale u mnie nazwy miesięcy Same się nie uzupełniają. Co może być powodem?
- Witam może doda Pan rozdziały do poszczególnych funkcji ? ;)
- Za bardzo opowiadasz szczegóły - serio, przez 15 sekund wyjaśniałeś, jak biały plusik z kursorem przechodzi w czarny plusik. Przesunęłam "Styczeń" jak kazałeś, lewym przyciskiem myszy, i zamiast kolejnych miesięcy mam tabelę z powielonym napisem "Styczeń", czemu?
- Milion wyświetleń, to tylko świadczy o wiedzę pseudoinformatyków którzy pracują w szkołach. W sumie co ja pierdole.. każdy grał
- Dzięki, zaczynam kursik ! :)
- Pov: Napisałeś w CV, że znasz pakiet MS Office i jutro masz rozmowę o prace
- Tyle czasu nie mogłem się przemóc żeby zacząć naukę Excela, ale ten film mnie zachęcił. Nie jest to taka czarna magia jak myślałem, dzięki!
- Mam w dupie że mój komentarz nie dotyczy filmu, ale kurw** wstawiam go bo nie ma takiego filmu, który w prosty sposób tłumaczy jak wstawić wykres punktowy x-y o losowych wartościach. Excel nie potrafi tego zrobić, sami się przekonajcie ! Nic prostszego, narysować wykres punktowy, mając określone wartości x i y na kartce LOL !!! Jebaj się Gates źle zrobiłeś excela !
- pani zadała prace a ja nie wiem co mam zrobic
- Bardzo dobry kurs. Przydatny zarówno dla początkujących jak i tych co z excela ostatnio korzystali z 10 lat temu.
- A co mam zrobić, gdy chcę poprawić literówkę w tytule sklepu, bo zamiast spożywczy napisałam spozywczy?
- dzięki
- Jak dla początkujących, bardzo dobrze przekazany materiał. Będę oglądać więcej aby nauczyć się podstaw.
- Świetnie przygotowane.Prosto i na temat bez zbędnych informacji.Skorzystam:) Pozdrawiam:P
- Czemu nie generuje mi się wykres jeśli mam w tabeli rozpisane dane godzinami? Np. Książki 2h , Internet 3h. Musi tutaj być jakaś specjalna formuła? Będę wdzięczny za pomoc.
- Właśnie chodzę na kurs i ciężko mi idzie ogarnięcie Excela ale ta lekcja... Super!!!! Bardzo przejrzyście pokazane i wytłumaczone. Jestem Twoja fanką. 😁