KURS EKG - Część 1
- świetny przekaz,wróżę świetlaną przyszłość
- Super film
- Północna Norwegia. Brawo dla Ciebie!!!!
- witam zrobiłem sobie holtera i mam 84 pobudzeń nadkomorowych i 65 komorowych na dobę czy to dużo? Biorę beto zk 100 więc myślałem że nie będę miał wcale ! Trochę lipa.
- Do czego podłącza się kabel który dali mi do EKG kabel jakiś antyprzepieciowowy ? Do drewna gumy czy czego proszę o odpowiedź ?
- A co to znaczy rytm nadkomorowy w takim razie? Że nie z węzła jest?
- Swietny kurs ;-)
- jaki to jest ten rasitowski wierszyk do zapamiętania kończynówek xD
- Dziękuję za świetny materiał.
- Warszawa.
- Super !! Najlepsza prezentacja!!
- To jest tak dobre że brak mi komentarza !!! Dziękuje bardzo za świetne wytłumaczenie :)!
- Kawał dobrej roboty
-
21:30 nie widać załamków P. Czyli po prostu rytm jest niezatokowy?
- Dziękuję za ten filmik 💜
- Bardzo cicho! Przydałoby się zwiększyć głośność o minimum połowę.
- uwielbiam cię za ten kurs naprawdę
- Przygotuję się do nostryfikacji i bardzo Panu dziękuję za filmik )))
- Wow wszystko nagle stało się jasne O.O świetnie tłumaczysz!
- Pielęgniarka z Lublina wreszcie załapała. Dzięki serdeczne - kursy ogólnie to klepanie teorii, a Ty docierasz do każdego zwoju mózgowego elegancko tłumacząc. Z ogromną przyjemnością dołączam do patronów, bo uwielbiam Twoje wykłady