Kurs dla opornych | Lekcja 1 | Odświeżenie ciała | Ola Żelazo
- Wierzę, że dzięki tej serii uda mi się nauczyć regularności w ćwiczeniach. Dziękuję!!
- Przypadkowo trafilam na ten kurs, jest wspaniale uwielbiam Cie Olenko!
Warto też zobaczyć na stronie:
Kawa Brazylia jak uważacie, ja sądze że jest ok.
- super
- Super Olu pozdrawiam serdecznie
- Cudowne ,relaksujace cwiczenia . Bede do nich wracac .
- :)
- Bardzo fajne ćwiczenia podobały mi się ćwiczyłam razem z Panią. Będę ćwiczyć dalej i mam nadzieję że wreszcie moje ciało będzie rozciągnięte.💗❤️🔥
- Czy 9 tygodni po porodzie można wykonać te ćwiczenia ? Dodam że poród był naturalny
- Dziś z Mężem zrobiliśmy pierwsze dwie lekcje tego kursu. Było super! Biegamy od roku, oraz ćwiczymy siłowo w domku, ale niedawno odkryliśmy pilates na Twoim kanale Olu i strasznie nam się podoba. Chcemy więcej! Dziękujemy za wspaniałe, obrazowe tłumaczenie ćwiczeń.. Mamy zamiar przerobić po kolei lekcje z tej serii. Czy powinniśmy je w powtarzać przez jakiś czas? I do czego przejść potem, żeby nie wziąć się za zbyt trudne treningi, ale wchodzić w pilates stopniowo? Pozdrawiamy serdecznie.
- Mam pytanie : czy potrzebna jest jakas rozgrzewka przed tym cwiczeniem ?
- Cześć właśnie jadłem żelazo
- Czuję niedosyt po tej lekcji. Idę na drugą!
- Przeszłam przez kilka kursów jogi, pilates i ćwiczeń dla seniorów online i ... zostaję z Panią! Jestem po czterech lekcjach i mam nadzieję z Pani pomocą dotrzeć do jogi dla zaawansowanych, chociaż w tym momencie wydaje się to porównywalne ze startem w slalomie gigancie, kiedy narty widziało się na wystawie w sklepie...
- Rewelacja. Dziękuję. Jestem bardzo początkująca w jodze, a jednocześnie bardzo stęskniona za kolejną lekcją.
- Namaste🧘♂️
- Pięknie dziękuję! Zaczęłam razem z Panią ćwiczyć, świetnie się Pani słucha i ogląda. Fajnie, że jest propozycja dla takich oporniaków jak ja :-). Dobrego dnia!
- było super
- Pani Olu! Dziękuję za kolejne fantastyczne ćwiczenia. Dwa lata temu przeszłam z Panią wyzwanie pilatesowe. Było fantastyczne , odzyskałam dzięki niemu siłę, sprawność i figurę :-D. Miałam ponad rok przerwy w ćwiczeniach, czasem tylko coś u Pani zobaczyłam, ale jakoś tak trudno było mi z powrotem zacząć. Dziś w dzień Kobiet robie coś dla siebie :-), zatem zaczynam od nowa, a ta seria dla opornych jest właśnie w sam raz dla mnie;-) . No i ten Pani głos :-) . Dziękuję :-)
- Byłam i ja, pierwszy dzien za mną
- Cudowne cwiczenia, dziekuje Olenka!