KULTURA SIĘ LICZY
- Patrz, jaki film sobie odpaliłem po tylu latach... chyba znowu mam sentymentalną nockę.
- :)
- "syszysz" - epickie ;d
- 0:40 FRODO BAGGINS
- @adiboss15 W tamtym przypadku to była rzecz bardziej osobista. Nie chodziło o granie, tylko, o osobiste porachunki.
- A ja bym mu wpierdolił :D
- @jajek2009 W realu to nawet by nie kazali mu grać, tylko wyjechali tymi skrzypcami o chodnik, albo o niego. Wiem bo znam przypadek pobicia muzyka jego własnymi skrzypcami.
- @KozaKSH nastepny dzieciak z lapkami
- Sysysz ? :D
- pff lipa akurat doszło by w tych dresach do takiej przemiany , alek mówi kaszana :)
- @KozaKSH z demotywatorów to tylko gimbusy są ;]
- POZYTYWNY !!!
- hahhahhahhahahaahahhahahahaha
ale głupota
- Kto z Demotywatorów ? ; D
Łapka w Górę !
- przecudne.... tak mnie natchnęło że sama się wybiorę do filharmonii
- Oni po prostu nie byli źli tylko zagubieni w sobie bez celu w życiu. Proste :)
- bardzo fajne o jakie życiowe!!!
- Do pana reżysera Alberta, przejście z jednego ujęcia poprzez spluniecie to mały smaczek którego brakuje w Polskich filmach. Jak Pan będziesz kręcił coś na duży ekran to nie spierdol Pan, proszę.
- dobra naprawde :)
- "Czardasz" Montiego- dla tych ktorzy nie wiedza co to za utwor :P